کارگاه آموزشی هوای پاک در دبیرستان شاهد پسران کردکوی برگزار شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,334 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:28 ب.ظ، سه شنبه، 30 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

تعدادی از کارشناسان اداره محیط زیست به مناسبت روز هوای پاک جهت افزایش آگاهی دانش آموزان از آلاینده های زیست محیطی و راهکارهای پیشگیرانه در محل دبیرستان متوسطه دوم شاهد پسران حضور پیدا کردند.

14به گزارش خبرنگار رادکانا، عبدالله مازندرانی ضمن دعوت از دانش آموزان به مشارکت و همکاری در پاکیزه نگه داشتن محیط زندگی خود گفت: جنگل ها و فضای سبزی که در اطراف ما قرار دارند یک سرمایه ملی محسوب می شوند که باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشیم.

مدیریت دوره دوم دبیرستان شاهد پسران شهرستان کردکوی، توجه به محیط زیست را یک امر اساسی دانست و اشاره کرد برای داشتن یک هوای پاک نیاز به تلاش همه ی اقشار جامعه دارد و این مهم با فرهنگ سازی در خانواده ها از طریق دانش آموزان میسر میشود.

کارشناس اداره محیط زیست گفت: با توجه به اینکه شهرستان کردکوی حدود 90 درصد پوشش جانوری و گیاهی موجود در ایران را دارا است به یک زیستگاه و محل مناسبی برای رشد و پرورش گونه های مختلف گیاهی و جانوری تبدیل شده است.

مهندس پناهیان ادامه داد: این دانش آموزان در حقیقت فرزندان ما هستند که نسل آینده شهر را می سازند و باید از محیط زیست پیرامون خود مطلع باشند تا توانائی دفاع و حفاظت از این میراث را داشته باشند.

وی افزود: تلاش های شبانه روزی اداره محیط زیست شهرستان کردکوی در راستای داشتن هوای پاک با انجام بازرسی از تولیدی های سطح شهرستان ، جلوگیری از ورود آلاینده های تخریب کننده ی اتمسفر و سایر اقدامات پیشگیرانه بی وقفه ادامه دارد.

???????????????????????????????2345??????????????????????????????????????????????????????????????8910111214171516

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر