کارگروه توسعه بخش کشاورزی شهرستان کردکوی در جذب اعتبارات جایگاه مطلوبی دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,096 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:34 ب.ظ، سه شنبه، 3 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

در جلسه مشترک روند طرح توسعه بخش کشاورزی که با حضور الیاسی فرماندار کردکوی ،صادقی مدیریت بانک کشاورزی استان ،سید محمدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران و کارشناسان استانی و شهرستانی این حوزه که در محل بانک کشاورزی کردکوی برگزار شد روند طرح های توسعه بخش کشاورزی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

hhhhhhhhhhبه گزارش رادکانا، در جلسه مشترک روند طرح توسعه بخش کشاورزی که با حضور الیاسی فرماندار کردکوی، صادقی  مدیریت بانک کشاورزی استان، سید محمدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران و کارشناسان استانی و شهرستانی این حوزه که در محل بانک کشاورزی کردکوی برگزار شد روند طرح های توسعه بخش کشاورزی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
آقایان صادقی و سید محمدی از مدیران بانک کشاورزی و جهاد کشاورزی استان از روند فعالیت و جذب اعتبارات کارگروه بخش کشاورزی شهرستان ابراز خرسندی نمودند و افزودند: کارگروه توسعه بخش کشاورزی شهرستان کردکوی با توجه به جذب اعتبارات  و تسهیلات پرونده ها و راستی آزمائی استانی در رتبه بالائی قرار دارد.
ایشان اظهار داشتند: با توجه به اینکه هر شهرستان می تواند با پیشرفت  و توانایی سهم بیشتری از اعتبارات استانی را جذب نماید.
همچنین افزودند: در ارزیابی کارگروهها براساس هشت شاخص کشوری انجام خواهد شد و نفرات برتر کارگروهها در جلسه ستادی استان اعلام خواهد شد.
در ادامه فرماندار کردکوی ضمن تقدیر و تشکر و درایت مدیران در راستی آزمائی استانی 82 پرونده کردکوی نداشتن انحراف را مطرح کرد و افزود: یکی از دلایل این موفقیت همدلی و همراهی این اعضاء و همچنین کار کارشناسی بانک کشاورزی و جهاد کشاورزی در تشکیل پرونده و طرح بوده که نتایج خوبی را داشته ایم .
وی همچنین در این جلسه روند طرح توسعه استان 186 طرح مصوب شده به ارزش 33 میلیارد ریال و همچنین 150 طرح عقد قرار گرفته و 79 طرح در حال بررسی کارگروه است.

ارسال نظر