کارگروه رسانه ای تبیین اندیشه های شهید روحانی فرد در گلستان تشکیل شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 346 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:19 ب.ظ، دوشنبه، 4 خرداد، سال 1394 نظرات ۳ نظر

عضو شورای بسیج رسانه استان گلستان از تشکیل کارگروه رسانه ای برای ترویج و معرفی شخصیت شهید محمد علی روحانی فرد شهید شاخص بسیج رسانه کشور در سال ۹۴ خبر داد.

139289899826441به گزارش رادکانا به نقل از خبرگزاری کاسپین ؛ عبدالجواد عموزاد خلیلی ظهر امروز سوم خرداد ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به معرفی شهید شاخص سال 94 سازمان بسیج رسانه کشور گفت : افتخاری بود برای استان گلستان که برای اولین بار شهید شاخص در یکی از اقشار بسیج به این استان اختصاص یابد.

عموزاد افزود: این موضوع باید فرصتی باشد تا با استفاده بهینه از موقعیت پیش آمده استان گلستان و شهرستان گرگان و کردکوی بیشتر و بهتر به کشور معرفی شوند و مردم سایر نقاط کشور نیز با سرمایه های معنوی استان گلستان آشنا شوند.

وی با اشاره به نقش مهم رسانه ها در این رسالت خطیر گفت : با توجه به اینکه شهید روحانی فرد شهید شاخص عرصه رسانه و اطلاع رسانی بود و اولین نشریه را در شمال کشور بعد از انقلاب راه اندازی کرد لازم است خبرنگاران نیز به این موضوع و معرفی شخصیت شهید مبادرت کنند.

عضو شورای بسیج رسانه استان گلستان تصریح کرد: به همین منظور کارگروهی متشکل از خبرنگاران استان گلستان تشکیل شده اند تا در فرصت های پیش رو و مناسبتهای مختلف بتواننددر رسانه های استان و کشور به تبیین اندیشه های شهید و معرفی وی همت گمارند.

عبدالجواد عموزاد خلیلی بیان کرد: حرکت اول برای معرفی شهید با انتخاب وی به عنوان شهید شاخص سال 94 توسط سازمان بسیج مستضعفین صورت گرفت و در ادامه مراسم بسیار با شکوهی در گرگان و روستای ایلوار زادگاه این شهید برگزار شد.

عموزاد اظهار امیدواری کرد : این کارگروه بتواند این شهید بزرگوار که تا به این لحظه ابعاد شخصیتی و معرفتی و حتی رسانه ای اش مغفول مانده ، از مهجوریت برهاند.

گفتنی است شهید محمد علی روحانی فرد مدیر مسئول هفته نامه پیام مستضعفین درسال 1325 در روستای ایلوار کردکوی به دنیا آمد و در اول اسفند سال 64 به همراه شهید محلاتی نماینده امام (ره) در سپاه در آسمان اهواز مورد اصابت راکت دشمن قرار گرفت و به شهادت رسید.

ايلواري می گوید:

از تلاشهای صادقانه عزیزان بسیج رسانه استان که نقش بسزایی در معرفی شهید روحانی فرد بعنوان شهید شاخص رسانه کشور داشتند بسیار ممنون و سپاسگزاریم ما ایلواری ها به این شهید والامقام و دیگر شهدای روستایمان و همه شهدای مظلوم افتخار می کنیم.

ا ف می گوید:

سلام داداش
این خبر رو حتما بزار که بزار تبلیغات بشه..
خدا خیرت بده شهدا کمک یارت بشن

http://www.kenare.com/اخبار-شهرستان/1315-ساحل-بندرگز-در-آستانه-برگزاری-دهمین-یادواره-شهدای-تخریب-شمال-کشور-گزارش-تصویری

ساحل بندرگز در آستانه برگزاری دهمین یادواره شهدای تخریب شمال کشور /گزارش تصویری

اونق می گوید:

خداوند عریق رحمتش فرماید . او واقعا مردمی و مورد علاقه جوانان بود . اگر فقط یک بار او را می دیدی محو تماشای سیمای زیبا و مظلوم و محجوب او می شدی .همیشه لبخند ملیحی بر لبان داشت و آنچناب جذبه داشت که هر همنیشینی حتی مخالفین خود را جذب میکرد آن روز که خبر شهادتش پخش شد شاید باور نکنید ترکمن صحرا بیکباره گریست ما اهل سنت خیلی به او علاقه داشتیم تا مدتها مادران ترکمن برای لالایی فرزندان خود در رثای قامت او می خواندند باور کنید او با شهادت مظلومانه اش بین آسمان و زمین جگر ما را آتش زد . از دست اندرکاران بسیج استان و برادران صمیمی روستای ایلوار خیلی تشکر می کنیم که برای ما تجدید خاطره کردند و بعد از سی سال این مظلوم را در یادها زنده کردند بقول جوانان ایلواری که در آن زمان می گفتند شهید روحانی فرد در قلوبمان جا دارد ما هم همان را تکرار میکنیم که ای شهید روحانی فرد شما در قلب ما جا دارید و گرد و غبار روزگار نمی تواند این علاقه را بپوشاند خدایت بیامرزد که آمرزیده ای

ارسال نظر