کارگری در نانوایی به زندگی ورزشی‌ام لطمه زد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 858 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ق.ظ، چهارشنبه، 30 فروردین، سال 1396 نظرات یک نظر

دو و میدانی کار المپیکی استان گلستان گفت: کارگری در نانوایی لطمه زیادی به زندگی ورزشی من وارد کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ پژمان قلعه نویی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مشکلات مالی برای تامین هزینه‌های زندگی‌ام موجب شده تا در نانوایی مشغول به کار شوم و این موضوع به زندگی ورزشی من لطمه زیادی وارد کرده است.

وی افزود: سال گذشته جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون دو و میدانی و رئیس هیئت دو و میدانی گلستان داشتیم و قرار شد فدراسیون تا رقابت‌های قهرمانی آسیا که تیرماه امسال برگزار می‌شود به من حقوق ماهیانه بدهد.

فدراسیون دو و میدانی به تعهداتش عمل نکرد

پرتابگر گلستانی تیم ملی دو و میدانی خاطرنشان کرد: در نهایت فدراسیون دو و میدانی فقط یک ماه حقوق به من داد و به تعهداتش در جلسه عمل نکرد.

قلعه نویی ادامه داد: عمل نکردن فدراسیون دو و میدانی به تعهداتش موجب شد تا برای تامین هزینه‌های زندگی، کارگر نانوایی‌ام را بیرون کنم و خودم مشغول به کار شوم.

وی تصریح کرد: من از ساعت ۶ تا ۹ صبح در نانوایی مشغول به کار هستم و پس از آن به تمرین می‌روم، مجددا از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به نانوایی می‌آیم و سپس برای ناهار به خانه می‌روم.

قلعه نویی افزود: پس از ناهار دوباره از ساعت ۱۵ تا ۱۷ به نانوایی می‌روم و سپس تمرین نوبت عصر را انجام می‌دهم.

وی یادآور شد: من متاهل و دانشجو هستم که ورزش حرفه‌ای انجام می‌دهم و حدود دو ماه است که مشغول کارگری در نانوایی هستم و همین مسئله موجب شد تا در رقابت‌های قهرمانی کشور موفق نباشم.

مشکلاتم با فدراسیون دو و میدانی زخم کهنه‌ای است

نماینده دو و میدانی ایران در المپیک ریو به مشکلاتش با فدراسیون اشاره و اظهار کرد: این مشکلات موجب شد در اردوهای تیم ملی شرکت نکنم و تمریناتم را به صورت انفرادی انجام دهم تا برای رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده شوم.

قلعه نویی در پایان گفت: مشکلات من با فدراسیون دو و میدانی به زخم کهنه‌ای تبدیل شده و امیدوارم این مشکلات حل شود تا هر دو طرف از یکدیگر بهره مند شویم و دوباره برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

گفتنی است؛ پژمان قلعه نویی دو و میدانی کار جوان اهل شهرستان کردکوی در استان گلستان یکی از ورزشکاران ایرانی حاضر در المپیک ریو بود که در ماده پرتاب چکش رقابت کرد.

انتهای پیام/

رحمت ا.. می گوید:

خب کار نکنید کارگر بگیرین!

ارسال نظر