کار روحانی در مناظره دوم سخت می‎شود / مردم دوست دارند بدانند برجام به کجا رسید / بیشترین دغدغه مردم موضوع اقتصادی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:01 ق.ظ، سه شنبه، 12 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گلستان گفت: موضوعاتی مانند اشتغال، بیکاری، اقتصاد مقاومتی که در حل مشکلات کشور بسیار موثر است در این مناظره مطرح می‌شود و کار برای آقای روحانی در مناظره دوم سخت می‎شود.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ حجت الاسلام سید علی طاهری رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گلستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید از صدا و سیما تشکر کنیم برنامه‎های خوبی برای نامزدها پیش‎بینی کردند و بهترین برنامه که مورد استقبال مردم قرار گرفت، برنامه مناظره در انتخابات است.

وی با بیان اینکه شیوه‎ای که برای این مناظره در نظر گرفته شده همان شیوه سال 1392 بود، افزود: در این مناظره نامزدها می‎توانند در یک زمان مساوی مباحث خود را مطرح کنند و حرف‎های رقبای خود را بشنوند و به نقد برنامه‎های رقبای خود بپردازند.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گلستان درباره مناظره دوم گفت: حدس ما این خواهد بود که موضوعاتی مانند اشتغال، بیکاری، اقتصاد مقاومتی که در حل مشکلات کشور بسیار موثر است در این مناظره مطرح شود.

طاهری تاکید کرد: در مناظره دوم سخت‎ترین کار را آقای روحانی خواهد داشت چرا که  باید پاسخگوی عملکرد چهار سال خود باشد و به گونه‎ای دیگر باید گفت مهم‌ترین رقیب آقای روحانی عملکرد چهار ساله خودش است.

وی افزود: دیگر نامزدها به جز آقای جهانگیری که نقش دفاعی و پوششی از آقای روحانی دارند از آنجا که وارد فضای نقد می‎شوند کار آسان‎تری خواهند داشت.

مردم دوست دارند بدانند برجام به کجا رسید

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گلستان افزود: در این مناظره چهار نامزد وارد فضای نقد خواهند شد و می‎تواند موضوعات را به صورت چالشی دنبال کنند.

طاهری تاکید کرد: حدس ما این است دولت به برجام پیش برود و فضایی که در برجام پیش آمده که طبیعتا در فضای یک طرفه خیلی‌ها تعریف می‎کردند وارد شود اما از آنجایی که برجام و مباحث آن در رونق اقتصاد و جیب مردم نتیجه‎ای به همراه نداشته نکات قابل توجه‎ای مطرح خواهد شد.

وی افزود: مردم دوست دارند بدانند برجام به کجا رسید و در قبال عقب‎نشینی که انجام شد چه چیزی عاید کشور شد، البته آمار و ارقام به روی کاغذ خیلی زیاد است.

بیشترین دغدغه مردم در موضوعات اقتصادی نهفته است

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گلستان با بیان اینکه مناظره اقتصادی چالشی‎تر خواهد بود چرا که بیشترین دغدغه مردم در موضوعات اقتصادی نهفته است، افزود: گمان می‎کنم با توجه به اینکه نیاز اول جامعه اقتصادی است مناظره جمعه آینده با موضوع اقتصاد می‎تواند در انتخاب گزینه نهایی مردم برای ریاست جمهوری بسیار تعیین‎کننده باشد و به نامزدهایی ریاست جمهوری وزنی بدهد.

طاهری با بیان اینکه پس از این مناظره شاید بیش از 70 درصد مردم تصمیم نهایی خود را بگیرند، افزود: در جمعه گدشته موضوع اجتماعی مطرح شد و  شاهد 2 نوع موضع گیری از دو  نامزد مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بودیم.

وی افزود: آنهایی که در مناظره چالشی و تهاجمی را می پسندیدند آقای قالیباف را مدنظر قرار دادند و آن افرادی که منطقی دنبال می‎کرند نوع مناظره آقای رئیسی را پسندیدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر