کتاب خلاصه طرح های پژوهشی بنیاد شهید گلستان به چاپ رسید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 872 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:42 ق.ظ، پنج شنبه، 24 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

معاون پژوهش و ارتباطات سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با اعلام حمایت این سازمان از طرح های پژوهشی ایثار و شهادت، گفت: خلاصه ای از طرح های پژوهشی ۱۰ سال گذشته این سازمان به چاپ رسید.

IMAGE635095654866060832
محمد علی طالع زاری، معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رادکانا گفت: بنیاد شهید گلستان طی این سال ها از طرح های پژوهشی بسیاری در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت و مطالب مرتبط با آن استفاده و استقبال کرده است.

وی افزود: طی 10 سال گذشته طرح های پژوهشی مناسب را طی کتابی به چاپ رساندیم تا علاقه مندان به این عرصه بتوانند منابع و اطلاعات لازم را بدست بیاورند.

طالع زاری تصریح کرد: این کتاب به قلم حسین قلندری یکی از فرزندان شاهد و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی تهیه و تنظیم شده و دکتر تقی امینی مفرد آن را ویراستاری کرده است.

معاون پژوهش و ارتباطات سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان خاطرنشان کرد: این معاونت از دانشجویان و افرادی که می توانند طرح های بسیار زیبا دارای بار اطلاعاتی بالا را بنویسند، درخواست دارد تا با این معاونت همکاری و تعامل مثبت داشته باشند.

وی یادآور شد: این کتاب با حمایت معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان به چاپ رسیده است.

ارسال نظر