کتاب مهم ترین عامل برای صعود به بام دانایی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 630 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:05 ب.ظ، یکشنبه، 3 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

دکتر غلامرضا منتظری گفت: برگزاری این رخداد بزرگ فرهنگی با حضور ۳۰۰۰ تن از آینده سازان در شهرستان کردکوی که در نوع خود کم نظیر است اقدام شایسته ایست جهت مطالعه مفید، انس با کتاب و اقبال روزانه و دانش آموزان عزیز نسبت به مطالعه و پژوهش و هنر است.

IMG_0086به گزارش رادکانا، دکتر غلامرضا منتظری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان صبح امروز در حاشیه برگزاری مسابقه بزرگ 3000 نفری کتاب و کتابخوانی در گفتگو با خبرنگار رادکانا عنوان کرد: کتاب مهم ترین و موثرترین نقش را  در نقل و انتقال سطح دانش و بینش و تراز فرهنگی یک جامعه ایفا می نماید.

وی افزود: کتاب مهم ترین عامل برای صعود به بام دانایی است و دستیابی به دانایی زمینه ساز توانایی و توانمندی یک جامعه است.

دکتر منتظری در ادامه با اشاره به ترغیب و تشویق جوانان به مطالعه کتاب تأکید کرد: ترغیب و تشویق جوانان و نوجوانان به مطالعه و انس با کتاب دینی از بهترین شیوه ها برای تحقق دانایی است.

وی اظهار داشت: برگزاری مسابقه کتابخوانی یک راه میانبری برای ایجاد شوق و رغبت درونی برای نسل جوان نسبت به کتاب است.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزاری مسابقه بزرگ 3000 نفری کتاب را در نوع خود کم نظیر خواند و خاطرنشان کرد: برگزاری این رخداد بزرگ فرهنگی با حضور 3000 تن از آینده سازان در شهرستان کردکوی که در نوع خود کم نظیر است اقدام شایسته ایست جهت مطالعه مفید، انس با کتاب و اقبال روزانه و دانش آموزان عزیز نسبت به مطالعه و پژوهش و هنر است.

منتظری در پایان از همه دست اندرکاران این حرکت فرهنگی به ویژه متولیان امر تعلیم و تربیت، معلمان و مدیران بزرگوار و ارجمند این شهرستان و فرماندار، شورای اسلامی شهرستان و نهاد کتابخانه های عمومی تقدیر و تشکر کرد.

به منظور تشویق شرکت کنندگان در مسابقه 100 جلد کتاب نفیس به 100 تن از افرادی که توانستند بیشترین امتیاز را کسب کردند اهداء گردید.

بزرگترین مسابقه فرهنگی کتاب و کتابخوانی در بیست و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با عنوان کتاب آئینه فرهنگ و فرزانگی صبح امروز با حضور ۳۰۰۰ نفر در مصلای نماز جمعه کردکوی برگزار شد.

ارسال نظر