کتبی تحت عنوان اقتصاد مقاومتی در اختیار سوادآموزان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 739 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:51 ب.ظ، چهارشنبه، 2 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس اداره سوادآموزی شهرستان کردکوی: از طرف سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان کتبی تحت عنوان اقتصاد مقاومتی برای کار آموزان تهیه شده است و ما با توزیع کتب در بین کار آموزان و برگزاری آزمون در جهت اشاعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی تلاش می کنیم تا کشوری با شاخصه های مقام معظم رهبری و تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم.

1 011به گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه کتاب و کتابخوانی با موضوع اقتصاد مقاومتی در اداره سواد آموزی کردکوی برگزار کرد.

کریم معلم رئیس اداره سوادآموزی شهرستان کردکوی در خصوص برگزاری این جلسه گفت: ساعت 9 صبح روز سه شنبه جلسه توجیهی کتاب و کتابخوانی با موضوع اقتصاد مقاومتی در دفتر اداره سواد آموزی شهرستان کردکوی برگزار گردید.

وی افزود: از طرف سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان کتبی تحت عنوان اقتصاد مقاومتی برای کار آموزان تهیه شده است و ما با توزیع کتب در بین کار آموزان و برگزاری آزمون در جهت اشاعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی تلاش می کنیم تا کشوری با شاخصه های مقام معظم رهبری و تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم.

خانم امین پور کارشناس مسئول سنجش سواد آموزی کردکوی گفت: این آزمون در تاریخ یکشنبه ۲۰/۱۱/۹۲ بشکل همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد که ما به آموزش دهندگان ابلاغ نمودیم که همزمان با برگزاری آزمون در سراسر کشور این آزمون سوادآموزی در ساعت 14 بعدازظهر در محل های آموزش شهرستان هم برگزار گردد.

وی افزود: لازم به ذکر است تیمی از ارزیابان تشکیل گردیده است که از آزمون بازدید بعمل آورند.

امین اظهار داشت: جا دارد از همه دست اندرکاران اجرای آزمون مخصوصا مدیر آموزش و پرورش کردکوی بواسطه اهمیت موضوع که در جلسه توجیهی شرکت کرده اند تشکر نماییم.

این جلسه با حضور بهروز مازندرانی مدیر اداره آموزش و پرورش، محمد علی مازندرانی کارشناس حراست، خانم امین پور کارشناس مسئول سنجش سوادآموزی، احمد نجاتی کارشناس سوادآموزی کردکوی در جمع آموزش دهندگان دوره انتقال شهرستان برگزار شد. 

ارسال نظر