کردکوی جزو تیم های برتر کشتی نونهالان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,622 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:01 ب.ظ، شنبه، 15 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مسابقات دو روزه قهرمانی کشتی نونهالان گلستان در دو رشته آزاد و فرنگی شامگاه جمعه در سالن ورزشی خانه کشتی نوکنده برگزار شد که تیم کشتی آزاد کردکوی موفق شد با کسب ۴۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گیرد و در رشته کشتی فرنگی با کسب ۸۸ امتیاز توانست قهرمان این دوره از مسابقات شود.

IMG10145167به گزارش رادکانا،  در این مسابقات در رشته آزاد 13 تیم شامل نوکنده، بندرگز، گز، کردکوی، گرگان، بهاران، کمالان، علی آباد، گنبد، رامیان، مینودشت، گالیکش و کلاله شرکت داشتد.
همچنین در رشته فرنگی پنج تیم کردکوی، گرگان، خانببین، بهاران و رامیان حضور داشتند و 147 کشتی گیر در رشته آزاد 155 کشتی انجام دادند و در رشته فرنگی نیز 46 کشتی گیر 70 مسابقه برگزار کردند.
در پایان این مسابقات، تیم نوکنده موفق شد با کسب 83 امتیاز جام را در خانه نگه دارد و تیمهای گرگان و کردکوی نیز با کسب 61 و 45 امتیاز در مکانهای بعی قرار گرفتند.
در رشته فرنگی نیز کردکوی با کسب 88 امتیاز قهرمانی را بنام خود ثبت کرد و تیمهای خان ببین و گرگان به ترتیب با کسب 81 و 44 امتیاز عنوانهای دوم و سوم را بدست آوردند.
محمدرضا آهنگران، مجید سروانی، نورعلی فخوری، عیسی سنگدوینی، محمد جزی، علیرضا جزی، میلاد معلم و سعید مرتضوی قضاوت این دیدارها را برعهده داشتند.
ارسال نظر