کردکوی فردا میزبان دور برگشت مسابقات والیبال لیگ زیرگروه کشور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 894 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:45 ق.ظ، دوشنبه، 28 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم نوپا و تازه تأسیس والیبال شهرداری کردکوی در دور برگشت مسابقات والیبال لیگ زیرگروه کشور فردا میزبان این دوره از مسابقات در کردکوی می باشد.

IMG_1616-Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، تیم نوپا و تازه تأسیس والیبال شهرداری کردکوی در دور برگشت مسابقات لیگ زیرگروه والیبال کشور فردا میزبان این دوره از مسابقات در کردکوی می باشد.

این دوره از مسابقات از ساعت 15 عصر فردا 28/11/92 لغایت 2/12/92 به مدت 5 روز در سالن شهدای کردکوی واقع در خیابان کارگر برگزار خواهد شد.

تیم های شهرداری کردکوی، ستارگان جوان مازندران، پره سر گیلان، ماکو، ستارگان غرب مازندران در این دوره از رقابتها حضور دارند.

قرار است امشب با حضور تیمهای حاضر در این دوره از رقابتها جلسه ای جهت زمانبندی بازیها برگزار شود که نتیجه آن اعلام می گردد.

تیم والیبال شهرداری کردکوی به همت شهرداری کردکوی و با کمک پیشکسوتان والیبال شهرستان و بازیکنان جوان و نوجوان منطقه تأسیس شد.

خوشبختانه تمامی بازیکنان تیم والیبال شهرداری کردکوی هیچگونه چشم داشت مالی نسبت به حضور در این تیم ندارند و خداروشکر با استقبال خوبی روبرو شد.

اکثر بازیکنان تیم از شهرستان کردکوی می باشند که چند بازیکن از شهرستانهای دیگر نیز در این تیم بازی می کنند.

تیم والیبال شهرداری کردکوی در دور رفت بازی ها که در بهمن ماه سال جاری در شهرستان نور استان مازندران برگزار شد دو بازی را با موفقیت برد و دو بازی دیگر را واگذار کرد.

اسامی بازیکنان تیم والیبال شهرداری کردکوی:

ناصر کیاء: کاپیتان، مهدی خواجوی

کامبیز کلته، هانی روشن بین، محمد براتی

سید محمدمهدی حسینی، رضا محبی راد، مبین مصدق

عبدالوهاب ابایی، پوریا ثمری، آرمین بالو

علی رحیمی، مجید سلطانی، فاضل فاضلی نیا

سرمربی: نورمحمد صابری

سرپرست: سید عبدالله حسینی

کادر فنی: سید مهران حسینی و سید محمدرضا شریف موسوی

ارسال نظر