کردکوی مهیای برگزاری جشنهای دهه فجر انقلاب است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,321 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:59 ب.ظ، شنبه، 12 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شهرستان کردکوی در غرب استان گلستان با چراغانی و آذین بندی معابر و خیابانها، آماده استقبال از بهار انقلاب اسلامی است.

 

IMG_0070به گزارش خبرنگار رادکانا، با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شهرستان کردکوی در غرب استان گلستان با چراغانی و آذین بندی معابر و خیابانها، آماده استقبال از بهار انقلاب اسلامی است.

آذین بندی خیابانها، نصب پارچه نوشته در معابر عمومی و سر درب همه دستگاه های اجرایی، برافراشتن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین تزیین فضای داخلی مدارس و ادارات، نصب پرچم بر سر درب مغازه ها از جمله اقداماتی است که در این شهرستان انجام شده تا شهر حال و هوای جشن و سرور به خود بگیرد.

IMG_0066

شهرداری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با نصب بنرهایی با مضامین گرامیداشت دهه مبارک فجر جلوه خاصی به نمای شهر داده و با چراغانی و تزیین معابر و خیابانها به استقبال از بهار انقلاب رفته اند.

مردم مومن و ولایت مدار اقصی نقاط شهرستان کردکوی نیز همچون سالهای گذشته بصورت خودجوش با آذین بندی واحدهای تجاری و اماکن خدماتی پا به پای مسوولان آماده برگزاری مراسم جشنهای سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستند.

IMG_0069

این گزارش حاکیست دانش آموزان دختر و پسر مدارس مقاطع تحصیلی شهرستان کردکوی دوشادوش مربیان و معلمان خود اقدام به آذین بندی و چراغانی فضای مدارس و کلاس های درس کرده و از این طریق خود را برای استقبال از جشن های پیروزی انقلاب آماده کرده اند.

IMG_0068

ارسال نظر