کردکوی میزبان اردوی آمادگی تنیس دانش آموزان استان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 725 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:27 ب.ظ، پنج شنبه، 24 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

اردوی آمادگی تنیس روی میز دختران جهت شرکت در مسابقات کشوری در کردکوی در حال برگزاریست.

1212332به گزارش رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش کردکوی از اردوی آمادگی تنیس روی میز دختران جهت شرکت در مسابقات کشوری در کردکوی خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: در اجرای طرح های تحول بنیادین ورزشی، اولین روز از مرحله دوم اردو و تمرینات تنیس روی میز دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی استان جهت حضور در مسابقات کشوری از روز سه شنبه به مدت 7 روز به شکل یک روز درمیان به میزبانی شهرستان کردکوی در سالن امام علی (ع) در حال برگزاری می باشد.

وی افزود: در این اردو سه دانش آموز منتخب کشوری به نام های پارمیس سادات حسینی، مائده رضایان و ساجده شاعری از شهرستان کردکوی، یک دانش آموز از گرگان و یک دانش آموز از بندرگز حضور دارند.

وی تصریح کرد: مربی تیم سرکار خانم قدمنان و ناظر اداره کل ومعاون فنی کاروان سرکار خانم رضایی نیز دانش آموزان را در این تمرینات همراهی می کنند.

بهرامی در پایان از سوی ناظر و معاون فنی کاروان سرکار خانم رضائی که در سالن مجتمع ورزشی امام علی (ع) کردکوی (محل برگزاری اردوی آمادگی تیم) حضور داشتند از میزبانی وآمادگی دانش آموزان و نوع تمرینات ارائه شده ابراز خرسندی نمودند.

مسابقات کشوری رشته های ورزشی مقطع ابتدایی در شهریور 92 در شهرستان نیشابور برگزار می گردد.

1212332 (1)

ارسال نظر