کردکوی به عطر خوش رضوی معطر شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,399 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:58 ق.ظ، دوشنبه، 3 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش خبرنگار رادکانا، صبح یکشنبه کردکوی دیار فرهنگ و ادب و ایثار و شهادت در غالب جشن بزرگ شکوفه های نور میزبان پرچم سبز گنبد طلای امام رضا (ع) بود. این مراسم ابتدا با خیر مقدم گویی دبیر ستاد دهه کرامت جناب آقای بنی فاطمه شروع و سپس با تلاوت آیاتی چند از کلام […]

به گزارش خبرنگار رادکانا، صبح یکشنبه کردکوی دیار فرهنگ و ادب و ایثار و شهادت در غالب جشن بزرگ شکوفه های نور میزبان پرچم سبز گنبد طلای امام رضا (ع) بود.

این مراسم ابتدا با خیر مقدم گویی دبیر ستاد دهه کرامت جناب آقای بنی فاطمه شروع و سپس با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای علیرضا الوندی که پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران از برنامه های دیگر آن بود.

در ادامه آقای رمضانغلی الیاسی فرماندار کردکوی گفت: امام رضا (ع) عشق است، در خراسان قبله هشتم جهانیان است، بهای دوست داشتن، بهای گریستن است. اگر می خواهیم دوست داشته باشیم، اگر می خواهیم گریه کنیم، اگر می خواهیم مهرورزی کنیم، امام رضا (ع) بهانه خوبی است.

الیاسی فیلم موهن آمریکایی را محکوم کرد و فرمود: این اهانت مزدوران بر علیه پیامبر باعث شد تا مسلمانان جهان سرزنده تر و هوشیارتر و مقاوم تر شوند و عشق و علاقه مردم به رسول خدا در جهان بیشتر شود. خوشابحال شما که امروز به عنوان عاشقان اهل بیت (ع) در این مکان گردهم آمدید.

وی تصریح کرد: از اقدام بسیار ارزنده آستان قدس رضوی در حمل پرچم گنبد طلای امام رضا (ع) به شهرهای ایران اسلامی باید تشکر کرد و امروز این خادمین بزرگوار پیام آور صفا و صمیمیت امام رئوف هستند.

رمضانعلی الیاسی از حاضرین تشکر کردند که در این مراسم حضور داشتند.

قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) حال و هوای عجیبی را به این مراسم معنوی داده بود.

خبرگزاری رادکانا

ارسال نظر