کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 574 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:15 ب.ظ، سه شنبه، 23 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، در راستای ارائه تفسیر موضوعی و تدبر در قرآن کریم با تلاوت قاریان ممتاز استانی، کشوری و بین المللی، از روز شنبه ۲۰ تیرماه لغایت ۲۲ تیرماه به مدت سه شب در مسجد جامع کردکوی برگزار شد.

DSC_0055به گزارش سرویس قرآن و عترت رادکانا، کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، در راستای ارائه تفسیر موضوعی و تدبر در قرآن کریم با تلاوت قاریان ممتاز استانی، کشوری و بین المللی، از روز شنبه 20 تیرماه لغایت 22 تیرماه به مدت سه شب در مسجد جامع کردکوی برگزار شد.

در این محفل نورانی که با حضور پرشور قاریان و حافظان قرآن و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد، علاوه بر تلاوت استاد حاج حمید شاکرنژاد و استاد محسن حاجی حسنی، تعدادی از قاریان و حافظان شهرستان کردکوی نیز آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کردند.

در مراسم اختتامیه کرسی تلاوت قرآن کریم، حجت الاسلام سید محمد حسین مسلمی عقیلی با بیان اینکه، جلسات تلاوت قرآن محفلی نورانی است که باید همه از این فرصت استفاده کنند، حاضرین در جلسه را به تلاوت هر چه بیشتر قرآن کریم تشویق کرد و افزود: ما باید روز خود را با تلاوت قرآن آغاز کرده و آیات تلاوت شده را با ترجمه و تفسیر بررسی کنیم.

وی همچنین افزود: تبلیغات وسیعی از ناحیه غرب و استکبار جهانی کشور را تهدید می کند و بهترین راه، روی آوردن به قرآن است تا از این همه مشکلاتی که امروزه دامن گیر جوانان شده است رهایی یابیم.

گفتنی است در هر سه شب به قید قرعه به شرکت کنندگان در مراسم سه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و سه کمک هزینه سفر به کربلای معلی اهداء شد.

DSC_0027DSC_0031DSC_0034DSC_0035DSC_0038DSC_0039DSC_0044DSC_0045DSC_0042DSC_0047DSC_0048

انتهای پیام/

ارسال نظر