کسب عنوان جامع ترین سایت روستایی گلستان توسط سامانه اطلاع رسانی بالاجاده
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,404 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:43 ب.ظ، پنج شنبه، 12 بهمن، سال 1391 نظرات یک نظر

اختتامیه جشنواره وبلاگ‎نویسی روستایی گلستان بعد از ظهر روز گذشته با حضور پرفسور علی‎اکبر جلالی پدر «آی‎تی» کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در تالار اندیشه موسسه میرداماد گرگان با معرفی برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.

13911016000311_PhotoAاختتامیه جشنواره وبلاگ‎نویسی روستایی گلستان بعد از ظهر روز گذشته  با حضور پرفسور علی‎اکبر جلالی پدر «آی‎تی» کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در تالار اندیشه موسسه میرداماد گرگان با معرفی برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.
در این جشنواره سامانه اطلاع رسانی روستای بالاجاده عنوان جامع ترین سایت روستایی گلستان را به خود اختصاص داده و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی بالاجاده، در مراسم اختتامیه این جشنواره که ظهر چهارشنبه برگزار شد، از برترین ها در رشته های مختلف تقدیر شد.

در این جشنواره از تلاشهای استاد فقید دانشگاههای گلستان ابوالحسن شهواری مسئول سایت کردکوی بهشت گمشده به دلیل نقش موثر و پررنگ در ترویج فرهنگ بومی و محلی در فضای مجاز تفدیر شد.

همچنین از علیرضا جلال با سایت در قلعه به عنوان خردسالترین وبلاگ نویس در جشنواره وبلاگ نویس روستایی گلستان تقدیر شد.

توفیق یوری با سایت پلاک شهید، علیرضا متکی با وبلاگ مستقیم آبادی، رضا عباسی با وبلاگ 90 گرگان و فرامرز انتظامی با وبلاگ معلم و روستا بخاطر روایت دلنشین یک معلم از فضای روستایی تقدیر شدند.

عبدالصمد ایری با وبلاگ روستای پنج پیکر، میلاد مهدیانی با سایت روستای بالاجاده عنوان جامع ترین سایت روستایی گلستان را به خود اختصاص داده است.

موسی عسگری مدیر سایت روستاهای ایران، علی عمارلو با وبلاگ روستای طارم زنجان نیز از دیگر برترین های این جشنواره بوده اند.

همچنین در بخش شورا، به علت عدم کسب امتیاز لازم، وبلاگی عنوان برتر را کسب نکرد و در این بخش از شمیم مهدوی با وبلاگ شمیم از هرمزگان، امین فرزانه با وبلاگ روستای مهتر کلا و افسانه قجر با وبلاگ سرکلاته تقدیر شدند.

در بخش معرفی روستا و فرهنگ بومی نیز فاطمه قربانی با وبلاگ پاپلو و مطلب نصرآبادی ها در نوروز، فاطمه بخشی با وبلاگ بهشت من و سید مجتبی حسینی با وبلاگ لمردوب برتر شدند.

دربخش کشاورزی نیز حسین ترابی با وبلاگ پسر مزرعه دار، علی خورشید کلایی با مطلب مشکلات شالیکاران محمدآباد گرگان و رحیم میردار با وبلاگ وطن برتر شدند.

در بخش توانمندیهای روستا نیز آریو مصلحی با وبلاگ خلیج گرگان، فاطمه قربانی، یعقوب محمودی با وبلاگ النگ روستای زیبا برتر شدند و در بخش مشاهیر نیز علی بایزدی با وبلاگ استاراباد نشریه فرهنگی تاریخی گلستان و حمیدرضا آقا میلانی با گرگان استراباد و در بخش حفظ سنت ها نیز وبلاگ روستای یساقی و طبرستان برتر شدند.

این جشنواره با همکاری شورا و دهیاری روستای کفشگیری گرگان، استانداری، فرمانداری، مخابرات، خانه جوان فرید و …. برگزار شد.

محمد می گوید:

سلام برادر توفیق ایمری نه …توقیق یوری درسته

ارسال نظر