کسب عناوین درخشان توسط دانش آموزان والیبالیست کردکوی+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 855 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:07 ب.ظ، دوشنبه، 18 اسفند، سال 1393 نظرات یک نظر

دانش آموزان والیبالیست کردکوی در سه دوره تحصیلی رتبه های برتر استان گلستان را از آن خود کردند.

IMG_853201182به گزارش رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش کردکوی در این خصوص اظهار داشت: مسابقات والیبال آموزشگاههای استان گلستان در سه دوره تحصیلی در اسفند ماه در شهرستان آق قلا برگزار شد که دانش آموزان والیبالیست کردکوی در سه دوره تحصیلی رتبه های برتر استان را کسب نمودند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات بعد از بازیهای مقدماتی تیمهای والیبال هر سه دوره تحصیلی کردکوی به مرحله بعد (نیمه نهایی) صعود کردند.

بهرامی ادامه داد: در روز پایانی مسابقات که با درخشش خیره کننده ی والیبالیست های کردکوی همراه بود، تیم والیبال دوره ابتدایی و متوسطه اول با غلبه بر حریفان خود قهرمانی مسابقات را از آن خود کردند. در متوسطه دوره دوم تیم والیبال کردکوی به مقام نائب قهرمانی رسید.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش کردکوی در خاتمه ابراز داشت: جا دارد از همه دانش آموزان ومربیان دلسوز آنهاکه با تلاش وپشتکارشان توانستند رتبه های برتر استان را کسب نمایند تقدیر وتشکر به عمل آوریم.

لازم بذکر است: تیم های برتر لوح تقدیر و حکم قهرمانی و همچنین مدال های خود را از دست مسئولین برگزاری مسابقات و مهمانان دریافت نمودند.

انتهای پیام/

معراج می گوید:

درود بر شما خسته نباشین

ارسال نظر