کسب عناوین درخشان تیم رزم آوران تمیشه در مسابقات قهرمانی استان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,299 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:02 ب.ظ، شنبه، 2 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

مسابقات پی کوب (رزم آوران) که در شهرستان گرگان برگزار شد پنج مقام قهرمانی و یک مقام دومی و یک مقام سومی حاصل تلاش نمایندگان باشگاه تمیشه سرکلاته در این مسابقات بود.

عتغتغت (4)به گزارش رادکانا، سید ضیاء حسینی مربی باشگاه رزم آوران تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر در مصاحبه ای که با اعضای کادر سایت تمیشه داشتند از کسب قهرمانی های مختلف توسط  رزمی کاران این باشگاه در مسابقات پی کوب رزم آوران استان در شهرستان گرگان خبر داد.

سید ضیاء حسینی مربی تیم رزم آوران تمیشه در مورد این مسابقات گفت: مسابقات پی کوب (رزم آوران) که در شهرستان گرگان برگزار شد پنج مقام قهرمانی و یک مقام دومی و یک مقام سومی حاصل تلاش نمایندگان باشگاه تمیشه در این مسابقات بود.

حسینی افزود: در این رقابت‌ها آقایان مهرداد لیاقی، روح الله بالاخلی، حاج محمد بادلی، سید محسن حسینی و کیوان مومنی به مقام قهرمانی دست یافتند همچنین آقایان علی لیاقی رتبه دوم و سعدی بالوئی رتبه سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: تاکنون از تأسیس این باشگاه 4 سال می گذرد که در این بین رزمی کاران این باشگاه تا به امروز در بیش از 10 مسابقه استانی شرکت کرده اند و مقام های متفاوتی که رقم آن به بیش از 20 عدد می رسد کسب گردیده است.

سید ضیاء حسینی رضایت خود را از تمامی شاگردان اعلام نمود و همچنین از همراهی آقایان حبیب مومنی، رحمان لیاقی و سید سجاد حسینی که در این دوره از مسابقات مشوق فرزندان خود و اعضاء باشگاه بوده اند تقدیر و تشکر به عمل آورد.

وی در پایان از حضور رزمی کاران باشگاه رزم آوران تمیشه، در آینده نزدیک در مسابقه کاراته (کیوکوشین) خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا این افتخار بزرگ را به مردم خوب سرکلاته خرابشهر و علاقه مندان به این ورزش رزمی و علی الخصوص اعضای باشگاه فرهنگی ورزشی رزم آوران تمیشه تبریک عرض نموده و از مسئولین شهرستانی و استانی خواستار است که بیشتر از این ها به این رشته جوان پسند و پرطرفدار بهاء دهند. 

رصد57 می گوید:

با سلام
لطفا خبر تمدید ثبت نام کاوان پیاده روی نجف تاکربلا را در سایت قرار دهید.
لینک http://rasade57.ir/?p=4698

ارسال نظر