کسب عنوان قهرمانی و جواز حضور در مسابقات نوجوانان جهان و مسابقات آسیایی تایلند توسط پدیده نوظهور دوومیدانی کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 277 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:25 ب.ظ، شنبه، 2 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور با درخشش دوومیدانی کاران نوجوان کردکوی به پایان رسید.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور که با شرکت 230 ورزشکار در قالب 32 تیم از استان های سراسر کشور از صبح دیروز (پنجشنبه) 31 فروردین ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شده بود، که دوومیدانی کاران کردکوی به عناوین درخشانی دست یافتند.

تیم دوومیدانی همدان به مقام نخست این دوره از رقابتها دست یافت و همچنین تیم قم نایب قهرمان شد و تیم گلستان در جایگاه سوم ایستاد.

حمیدرضا کیا پدیده نوظهور پرش سه گام شهرستان کردکوی استان گلستان با ثبت رکورد 15.02 متر موفق به کسب عنوان قهرمانی رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور شد.

حمیدرضا کیاء در این دوره از رقابتها که آخرین مسابقات انتخابی رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا در کشور تایلند بوده، توانست رکورد ملی را جابجا کند و جواز حضور در مسابقات آسیایی تایلند را کسب کند.

وی همچنین با درخشش در رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور توانست جواز حضور در مسابقات نوجوانان جهان در کشور کنیا را کسب کند و زمره دوومیدانی کاران بنام رده نوجوانان کشور قرار گیرد.

سید مبین مداحی دیگر دوومیدانی کار نوجوان خطه قهرمان خیز شهرستان کردکوی با ثبت رکورد 13.38 متر به مقام دوم رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور دست یافت.

بهروز مخدومی از گلستان با ثبت رکورد 3.20 متر در ماده پرش با نیزه موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی این دوره از رقابتها شد.

همچنین عارف تابنای دیگر ورزشکار گلستانی حاضر در این دوره از رقابتها با 4594 امتیاز در ماده دهگانه به مقام سوم دست یافت.

گفتنی است؛ سیدصادق حسینی مربی برجسته و باتجربه شهرستان کردکوی به همراه دوومیدانی کاران نوجوان شهرستان در این دوره از رقابتها حضور داشت.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا؛ برای این دسته از ورزشکاران افتخارآفرین گلستان خصوصا ورزشکاران قهرمان شهرستان کردکوی موفقیت و سربلندی و سرافرازی آرزومند است.

تصاویری از حمیدرضا کیاء و سیدمبین مداحی دو دوومیدانی کار نوجوانان شهرستان کردکوی در مسابقات:

 

سیدمبین مداحی

انتهای پیام/

ارسال نظر