کسب مدال نقره سمانه کوهکن بانوی ورزشکار کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,389 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:41 ق.ظ، پنج شنبه، 23 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

سمانه کوهکن بانوی دو و میدانی کار کردکوی توانست به مدال نقره رقابت های دو و میدانی غرب آسیا در دوبی امارات متحده عربی دست یابد.

سیدوحیدرضا میرا دقایقی پیش در مصاحبه تلفنی از دوحه قطر با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: دقایق پیش در پایان مسابقات پرش سه گام قهرمانی دو و میدانی غرب آسیا در دوبی امارات متحده عربی سرکار خانم جواهر زمانی و سمانه کوهکن مقام اول و دوم را به دست آوردند.

وی تصریح کرد: خانم جواهر زمانی با پرش 12/03 متر مدال طلا را به دست آورد و خانم سمانه کوهکن نیز در همین رشته با پرش 11/38 مدال نقره را به گردن آویخت.

رئیس هیئت دوومیدانی گلستان از حضور هفت دونده گلستانی در تیم ملی دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات غرب آسیا خبر داد.

میرا اذعان داشت: عبدالجلیل توماج، ایوب آرخی، علی شفاف، امید تاجی و سرکار خانم‌ها جواهر زمانی، امینه ایری و سمانه کوهکن دوندگان گلستانی هستند که در تیم ملی دوومیدانی حضور دارند.

وی تصریح کرد: عبدالجلیل توماج در رشته دهگانه، ایوب آرخی در پرتاب نیزه، علی شفاف در رشته دوی 400 متر مانع، امید تاجی در پرتاب نیزه و سرکار خانم‌ها جواهر زمانی در رشته پرش طول و سه گام، امینه ایری در پرتاب نیزه و سمانه کوهکن در پرش سه‌گام تیم ملی ایران را همراهی می‌کنند.

رئیس هیئت دوومیدانی گلستان افزود: همچنین خداوردی اونق مربی صاحب نام دوومیدانی گلستان نیز به عنوان مربی زیر نظر تیمور غیاثی مدیر سازمان تیم‌های ملی راهی این رقابت‌ها می‌شوند.

دومین دوره مسابقات غرب آسیا از 22 تا 25 آذرماه سال‌جاری در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

ایران در دوره گذشته این رقابت‌ها که در حلب برگزار شد به مقام نایب قهرمانی رسید.

رئیس هیئت دوومیدانی گلستان همچنین با اشاره به توانمندی استان در رشته دوومیدانی اذعان داشت: به واسطه فیزیک بدنی خوبی که اقوام مختلف استان از آن برخوردار هستند این استان حرف‎های زیادی برای گفتن در این رشته دارد.

ارسال نظر