کسب مدال نقره و برنز مسابقات بین المللی جام ایران زمین توسط کاراته کای جوان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 119 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:36 ق.ظ، سه شنبه، 5 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

حسین ریواز کاراته کای جوان و خوش آتیه شهرستان کردکوی در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی جام ایران زمین موفق به مدال نقره و برنز شد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی جام ایران زمین که در تاریخهای ٩/٣٠ الی ۱۰/١ با حضور تیمهای خارجی و داخلی برگزار شد کاراته کای جوان شهرستان کردکوی موفق به کسب عناوین درخشان این دوره از رقابتها شده است.

آذربایجان، کانادا، ژاپن، گرجستان، ارمنستان، عراق، افغانستان، روسیه، کره جنوبی، چین، ویتنام و ایران کشورهایی بودند که در این دوره از رقابتها حضور داشتند.

همچنین سه تیم نیز از جمهوری اسلامی ایران کاراته کاهای خود را به این دوره از رقابتها اعزام کردند.

حسین ریواز کاراته کای جوان و خوش آتیه شهرستان کردکوی عناوین دوم و سوم مسابقات بین المللی جام ایران زمین در رده جوانان و امیدها را از آن خود کرد.

وی در رده جوانان با 5 پیروزی و در رده امیدها با 4 برد شیرین از کشورهای (ارمنستان، گرجستان و ۲تیم از ایران) توانست به نائب قهرمانی و سومی دست یابد.

گفتنی است؛ حسین ریواز که سابقه حضور در اردوی تیم ملی دارد پیش از این نیز در قهرمان مسابقات بین المللی کاراته در کشور ارمنستان شده است.

وی عناوین درخشانی در کارنامه خود دارد که با این وجود می توان آینده درخشانی را برای این جوان خوش آتیه شهرستان کردکوی پیش بینی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر