کسب مقام سومی اسکواش آزاد قهرمانی کشور توسط بانوی کردکویی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 604 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:25 ق.ظ، شنبه، 10 مرداد، سال 1394 نظرات ۳ نظر

مسابقات اسکواش آزاد قهرمانی بانوان کشور پس از دو روز در گلستان با معرفی افراد برتر به کار خود پایان داد.

1780126به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، مسابقات اسکواش آزاد قهرمانی کشور در بخش بانوان با عنوان جام «شهدای مدافع حرم» با معرفی ورزشکاران برتر و برگزاری مراسم اختتامیه در مرکز استان گلستان به پایان رسید.

در روز پایانی رقابت ها، رضوان سادات نقیبی و غزال شرفپور از گلستان به همراه آرزو موسوی زاده و حدیث فرزاد از تهران با پیروزی بر حریفان به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. در این مرحله نقیبی و شرفپور به ترتیب برابر موسوی زاده و فرزاد شکست خوردند و به مقام سومی مشترک این دوره از رقابت ها دست یافتند.

در بازی نهایی که بازیکنان تهرانی برگزارکننده آن بودند، آرزو موسوی زاده با پیروزی ۳ بر صفر برابر حدیث فرزاد به مقام قهرمانی رسید.

«مستانه کرم پور» به نمایندگی از فدراسیون اسکواش، وظیفه سرپرستی کل مسابقات را برعهده داشت و در مجموع هشت داور (پنج نفر از گلستان، یک نفر از استان های خراسان رضوی، مازندران و تهران) قضاوت بازی ها را بر عهده داشتند.

این دوره از مسابقات با شرکت ۶۲ ورزشکار از ۱۲ استان کشور به صورت آزاد و تک حذفی، به مدت دو روز در خانه اسکواش شهرستان گرگان برگزار شد.

پس از پایان رقابت ها، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با حضور حجت الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس و عضو هیات رئیسه فدراسیون اسکواش کشور، الهام شیرزاد نایب رییس فدراسیون اسکواش، بهمن طیبی و الهه غیناقی مدیرکل و معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان گلستان، مادر و خواهر شهید مدافع حرم «سید احسان حاجی حتم لو»، احمد تجری رییس سابق هیات اسکواش گلستان و جمعی از اهالی جامعه اسکواش گلستان برگزار شد.

 

انتهای پیام/

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

این مقام به بانوان قهرمان کردکویی وهمشریان کردکویی بسیارگرامی ومبارک باد.
سیدمحمدحسین حسینی ( سیداحمد)
کردکویی های مقیم تهران بزرک.

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

این مقام به بانوان قهرمان کردکویی وهمشریان کردکویی بسیارگرامی ومبارک باد.
سیدمحمدحسین حسینی ( سیداحمد)
کردکویی های مقیم تهران بزرک.

هيات ووشو(كونگ فو چيني)شهرستان كردكوي می گوید:

با آرزوی سلامتی و پیروزی برای تمامی جوانان با غیرت کردکویی
بویژه سرکار خانم رضوان سادات نقیبی
انشالله شاهد کسب عناوین قهرمانی شان ، در میادین بین المللی باشیم

ارسال نظر