کسب مقام سوم تیم والیبال ساحلی جانبازان و معلولین کردکوی در کشور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,319 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:30 ب.ظ، سه شنبه، 14 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جانبازان و معلولان کشور با حضور ۱۱ تیم در مشهد برگزار شد که تیم والیبال ساحلی جانبازان و معلولین شهرستان کردکوی توانست به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یابد.

phoca_thumb_l_Saheli Payaneh Mehr 92 (57)به گزارش خبرنگار رادکانا، تیم های والیبال ساحلی جانبازان و معلولین هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کردکوی، گلستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، البرز، لرستان، خوزستان و اصفهان به مدت 2 روز با هم رقابت به رقابت پرداختند که تیم والیبال ساحلی جانبازان و معلولین کردکوی موفق به کسب رتبه سوم این دوره از رقابتها شد.

تیم والیبال ساحلی جانبازان و معلولین کردکوی در مسابقات استانی که در بندرترکمن برگزار شد موفق به دریافت مقام قهرمانی استان شد و جواز حضور در این رقابتها را کسب نمود و در حال حاضر توانست در این دوره از رقابتها با غلبه بر حریفان خود به مقام سوم این دوره دست یابد.

لازم به ذکر می باشد مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جانبازان و معلولان کشور که در خراسان رضوی برگزار شد دو تیم از استان گلستان حضور داشتند که یک تیم منتخب والیبال ساحلی جانبازان و معلولین استان و دیگری تیم والیبال ساحلی جانبازان و معلولین شهرستان کردکوی بود.

ارسال نظر