کسب مقام چهارم تیم بانک ملی گلستان در فینال لیگ برتر تیراندازی با کمان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 572 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:17 ب.ظ، دوشنبه، 18 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

کمانداران شهرستان کردکوی بهمراه تیم تیراندازی با کمان بانک ملی استان گلستان در فینال مسابقات لیگ تیراندازی با کمان که به میزبانی افق سپید تهران در سایت تیراندازی با کمان آزادی تهران در رشته های ریکرو و کامپوند برگزار شد توانستند به مقام چهارم این دوره از لیگ برتر تیراندازی دست یابند.

IMG_00354به گزارش خبرنگار رادکانا، فینال مسابقات لیگ تیراندازی با کمان به میزبانی افق سپید تهران در سایت تیراندازی با کمان آزادی تهران در رشته های ریکرو و کامپوند و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

کمانداران شهرستان کردکوی بهمراه تیم تیراندازی با کمان بانک ملی استان گلستان در این رقابتها حضور داشتند که توانستند به مقام چهارم این دوره از لیگ برتر تیراندازی دست یابند.

لازم به ذکر می باشد تیم تیراندازی با کمان شهرستان کردکوی تا قبل از حضور در فینال مسابقات لیگ برتر بین ۱۴ تیم شرکت کننده در این دوره دارای مقام سومی در جدول رده بندی تیمی بودند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

ارسال نظر