کسب مقام چهارم مسابقات جوانان آسیا توسط دوومیدانی کار جوان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 152 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:56 ق.ظ، جمعه، 5 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

حمید رضا کیا نماینده اعزامی از شهرستان کردکوی با پرشی به طول ۱۴٫۶۶ متر در پرش سه گام به عنوان چهارمی مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا دست یافت و مدال برنز را از دست داد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ تیم ملی دو و میدانی نوجوانان کشورمان که به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در تایلند اعزام شده بود، با کسب 1 مدال نقره و 4 مدال برنز در پایان این دوره از رقابت ها به کار خود خاتمه داد.

علی سلامتیان، علی سلیمانی، تکتم دستاربندان، بهاره جهان تیغ، محمدرضا دهقانی، محمد حاصلی، سیدامیر زمان پور، آرمین شاه ملکی، مریم خوش نیت، امیرحسین درویشی، ریحانه مبینی، امیرحسین رحمانی، رضا کفایتی، ریحانه آرانی، نگین بیگمی، مریم محبی، کیمیا پورخلخال، پردیس عبدالمحمدی، حمید رضا کیا (کردکوی)، علیرضا نوری و دانیال صفی 21 ملی پوشی بودند که در این دوره از رقابت ها حضور داشتند.

سه شنبه دوم خردادماه که روز پایانی این مسابقات بود، نمایندگان کشورمان در مواد پرش سه گام (پسران)، رله امدادی پسران و دختران و هفتگانه دختران به میدان رفتند.

مدال از کف کیا پرید!

پرنده پرش سه گام کشورمان در حالی که احتمال آن می رفت یکی از مدال آوران این ماده باشد، بخت با او یار نبود.

حمید رضا کیا نماینده اعزامی از شهرستان کردکوی با پرشی به طول 14.66 متر در پرش سه گام به عنوان چهارمی دست یافت و مدال برنز را از دست داد.

گفتنی است؛ سید صادق حسینی مربی باتجربه و جوان شهرستان کردکوی حمیدرضا کیاء را در این دوره از رقابتها همراهی می کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا برای این جوان ورزشکار خوش آتیه شهرستان کردکوی موفقیت و سربلندی و افتخارآفرینی آرزومند است.

انتهای پیام/

ارسال نظر