کسی رو انتخاب کنیم که دغدغه های آقا را کم کند / روی آوردن جریان مومن به جلالی بخاطر سوابق انقلابی اش می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 314 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:04 ق.ظ، چهارشنبه، 18 فروردین، سال 1395 نظرات ۲ نظر

امام جمعه بندرگز گفت : از علما و ائمه جمعه و جماعات و مردم منطقه شنیدم که آقای جلالی در این ۳۰ سال ذره ای از مسیر انقلاب انحراف نداشته لذا جریان مومن به ایشان روی آورده است .

jalaliبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما، حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی محمدی امام جمعه بندرگز عصر روز گذشته 17 فروردین در شهرستان بندرگز در جمع خبرنگاران گفت : اگر این قشر (خبرنگاران)  به وظایف خودش به درستی عمل کند یکی از موثر ترین اقشار جامعه می تواند باشد ، در وقایع دهه های اخیر خبرنگاران تاثیرگذاری خود را در تحولات مهم دنیا نشان داده اند و ایجاد برخی جمهوری ها و حکومت ها و حتی سرنگونی برخی نیز با رسانه ها انجام شد .

حجت الاسلام محمدی افزود: کشور ما اسلامی است و بر خبر رسانی و اطلاع رسانی صحیح تاکید دارد لذا بایستی خبرنگاران هم بهترین باشند ، هم تخصص داشته و هم خوب کار کنند و مصالح نظام را در نظر بگیرند .

وی تاکید کرد: در انتخابات پیش رو خبرنگاران وظیفه دارند مردم به حضور حداکثری در پای صندوق های رای دعوت کنند ، ما در کنار برادران اهل سنت خوب زندگی می کنیم و از هر دو گروه در مسئولین هم وجود دارند لذا رسانه تبلیغ حضور حداکثری و انتخاب فردی اصلح و دلسوز و انقلابی را داشته باشند.

محمدی بیان کرد: ما برای نمایندگی مجلس کسانی را می خواهیم که انقلابی باشند و انقلابی بمانند ، عنصری نباشد که برود مجلس برای تفریح خودش ، ابن فرد بدرد مردم نمی خورد ، نماینده ای می خواهیم که دغدغه های رهبری را کم کند .

وی اضافه کرد: آن چیزی که امروز نیاز است روحانیت و قشر مذهبی روی فردی نظر دهند و در کنارش قرار می گیرند ، به این خاطر است که جریان مومن می خواهد دغدغه های آقا را کم کند و این دغدغه اسلام است .

امام جمعه بندرگز گفت : امروز منتظر نباشیم مقام معظم رهبری در جزئیات مسائل نظر دهد ، برخی ها می گویند چقدر خوب شد آقا در خصوص موشک و گفتمان و یا برجام 2 و 3 و 4 و … نظر داد ؛ نه خوب نشد ، این بد بود ، معنی آن این بود که ما خوب کار نکردیم تا آقا خودش ورود کرد ، اگر ما توی دهن کسی که خلاف منافع ملی حرف زد می زدیم آقا از خودش هزینه نمی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی با بیان اینکه کسانی را وارد مجلس کنیم که انقلابی باشند گفت : آقای جلالی کسی است که در این منطقه و استان 30 سال کار فرهنگی و اجرایی داشته و دغدغه های مردم را می داند ، از جنس مردم است .

وی خاطرنشان کرد: از علما و ائمه جمعه و جماعات و مردم منطقه شنیدم که ایشان در این 30 سال ذره ای از مسیر انقلاب انحراف نداشته لذا جریان مومن به ایشان روی آورده است .

محمدی یادآور شد: برخی ها کرسی می گیرند گذشته خودشان را فراموش و آینده شان را هم خراب می کنند، ما می خواهیم که آقای جلالی اگر به مجلس رفتند به فکر مردم بوده و برای نظام تاثیر گذار باشند .

انتهای پیام /

بالا بلوکی می گوید:

ما کسی رو میخایم که دردش درد مردم باشه نه این مسائل …………..

کردکویی می گوید:

مردم ولایتمدارومومن منطقه اازبرادران شیعه وسنی باانتخاب فرزند اصلح خود حاج رحمت اله جلالی که فردی مردمدارومخلص وپاک متدین باتجربه مدیریتی قوی ساده زیست بابصیرت واگاه به مسایل سئاسی منطقه رای خواهند داد انشااله

ارسال نظر