کسی که مطیع ولایت نباشد خائن و ملعون است/ بدحجابی نشانه نفوذ فرهنگی دشمن است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 154 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:19 ق.ظ، یکشنبه، 26 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی گفت: هر کسی در هر مقام و جایگاهی در صورتی که تابع محض ولی‎فقیه باشد در نزد بسیجیان ارزشمند است و هر کسی که از ولایت و ولی‎فقیه تبعیت نکند خائن و ملعون است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس؛ یونس دماوندی امشب در مراسم اختتامیه طرح جوانه‎های صالحین که با حضور بسیجیان در مصلای کردکوی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه حق، اظهار کرد: برخی ادعا می‎کنند مدافعان حرم برای پول و مقام به سوریه می‎روند، کدام یک از افرادی که چنین سخنانی مطرح می‎کنند حاضر هستند برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) که یک افتخار است به سوریه بروند.

وی با بیان اینکه مادی‎ انگاشتن کار مدافعان حرم منصفانه نیست، با اشاره به خاطره‎ای از فرزند شهید مدافع حرم «عبدالله باقری»، گفت: دختر این شهید مدافع حرم که دلتنگ پدرش شده بود از مادرش سؤال می‎کند «آیا بهشت تلفن دارد که با پدر تماس بگیرم».

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی متذکر شد: هر کدام از ما اگر فرزندمان کمی دیر به منزل بیاید بسیار نگران می‎شویم، از این رو باید سعی کنیم هیچ‎گاه هدف شهدا از جمله شهدای مدافع حرم را گُم نکنیم چراکه شهدا از همه داشته‎های خود گذشتند و جان شیرین خود را در راه خداوند فدا کردند.

دماوندی با اشاره به اینکه تبعیت از رهبری و رعایت عفاف و حجاب از تأکیدات شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم است که در بیشتر وصیت‎نامه‎های آنها آمده است، بیان کرد: همسر شهید حججی می‎گوید همسرم سر داد تا روسری از سر زنان برداشته نشود.

وی با بیان اینکه بدحجابی نشانه یک جامعه اسلامی نیست، خاطرنشان کرد: یکی از علل ترویج بدحجابی در جامعه نفوذ فرهنگی دشمن است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی خطاب به مسؤولان، تأکید کرد: اگر امروز می‎خواهیم استقلال داشته باشیم و در برابر دشمن تعظیم نکنیم باید مطیع امر رهبری باشیم.

دماوندی با بیان اینکه خوشا به سعادت کسانی که همراه قطار در حال حرکت انقلاب اسلامی هستند و بدا به حال افرادی که از این قطار پیاده شدند، تصریح کرد: افرادی مانند طلعه و زبیر که همراه امام علی (ع) بودند اما وقتی سخن از جاه و مقام شد از ادامه مسیر بازماندند.

وی ادامه داد: هر کسی در هر مقام و جایگاهی در صورتی که تابع محض ولی‎فقیه باشد در نزد بسیجیان ارزشمند است و هر کسی که از ولایت و ولی‎فقیه تبعیت نکند خائن و ملعون است.

*حضور نوجوانان و جوانان در مساجد پررنگ‎تر شود

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با بیان اینکه متأسفانه امروز ایمان به خداوند کمرنگ شده است، مطرح کرد: با وجود اینکه ایران در دوران دفاع مقدس جز ایمان و اعتقاد به خداوند هیچ چیز دیگری نداشت اما با استفاده از سلاح ایمان، رهبری امام راحل و همت رزمندگان در جنگ تحمیلی پیروز شد و دشمن از تصرف وجبی از خاک ایران بازماند.

دماوندی افزود: متأسفانه امروزه حضور جوانان و نوجوان در مساجد کمرنگ است که برای این مسأله باید راهکاری اندیشیده شود.

وی پیروزی و عدم تصرف وجبی از خاک ایران در دوران دفاع مقدس را مرهون خون شهدا و فداکاری رزمندگان دانست و گفت: امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با بیان اینکه دشمن، دشمن است و هر زمانی که به ما نزدیک می‎شود هدف ضربه‎زدن به ما را در سر می‎پروراند، اذعان کرد: دشمن برای دستیابی به این هدف موضوعات مختلفی اعم از مسأله هسته‎ای، حقوق بشر و … را مطرح می‎کند.

دماوندی با بیان اینکه دشمنان همیشه بیدارند و هدف آنها آسیب به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، ابراز کرد: دشمن هر جایی که بتواند به ما ضربه می‎زند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است و یکی از کارهای شیطان گمراهی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر