کشتی کردکوی به خاک نشست/مسئولین با تمهیدات لازم وضعیت کشتی کردکوی را بهتر کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 333 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:01 ق.ظ، چهارشنبه، 26 خرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

سرپرست کشتی فرنگی استان گلستان گفت: بی توجهی، علت اصلی عقب ماندگی کشتی کردکوی می باشد.

IMG_7988به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، محمدرضا آهنگران سرپرست کشتی فرنگی استان گلستان در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: در تلاشیم تا کشتی گیرانی را در تمامی رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از استان گلستان به مسابقات کشوری اعزام کنیم.

وی به توان جسمی بالای کشتی گیران گلستان اشاره کرد و افزود: شاهد تمرینات سخت و حرفه ای کشتی گیران هستیم که زیرنظر مربیان خود برای دستیابی به عناوین درخشان در تلاشند.

کشتی کردکوی به خاک نشست

آهنگران با بیان اینکه کشتی کردکوی به خاک نشست، اظهار داشت: بی توجهی به این ورزش اصیل علت عقب ماندگی کشتی کردکوی می باشد.

وی ادامه داد: روزگاری کشتی گیران کردکوی در کشور نامدار و مطرح و در هر رقابتی صاحب عنوان بودند.

مربی کشتی شهرستان کردکوی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت بد کشتی کردکوی، اظهار داشت: در رده سنی بزرگسالان کشتی گیری در شهرستان کردکوی نداریم اما در رده سنی نونهالان و نوجوانان چهره های شاخص و درخشانی هستند که آینده ای درخشان دارند.

آهنگران در بخش دیگری از این گفتگو به وضعیت بد بهداشتی و امکانات خانه کشتی در سالهای اخیر اشاره کرد و بیان داشت: خوشبختانه حدود یک ماهی می باشد که وضعیت مطلوبی در سالن حاکم شد.

مسئولین با تمهیدات لازم وضعیت کشتی کردکوی را بهتر کنند

وی از عدم وجود انگیزه در کشتی گیران گلستان خبرداد و افزود: تقاضا دارم مسئولین با تمهیدات لازم وضعیت کشتی کردکوی را بهتر کنند تا کردکوی به جایگاه واقعی خود دست یابد.

سرپرست کشتی فرنگی گلستان به حضور تیم ملی کشتی در کردکوی اشاره کرد و گفت: حضور تیم ملی کشتی ایران در کردکوی انگیزه ای مضاعف بین کشتی گیران ما ایجاد کرد.

مسئولین شهرستان رسم مهمان نوازی را خوب بجا نیاوردند

آهنگران با اشاره به حضور کمرنگ مسئولین در اردوی تیم ملی کشتی در شهرستان کردکوی، اظهار داشت: اعضای تیم ملی، نماینده های کشورمان در مسابقات جهانی و آسیایی می باشند که مسئولین ما می توانستند باتوجه به حضورشان در کردکوی رسم مهمان نوازی را بهتر از این بجا آورند.

وی تصریح کرد: حضور مسئولین در خانه کشتی مایه دلگرمی کشتی گیران کردکوی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر