کشف جسد دختری در ارتفاعات سوادکوه /جزئیات + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 538 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:46 ب.ظ، دوشنبه، 4 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

جسد یک دختر پس از یک هفته در ارتفاعات روستای لیند سوادکوه کشف شد.

1 (1)به گزارش رادکانا، صبح دیروز جسد دختری اهل قائم شهر بالاخره بعد از یک هفته توسط خانواده اش پیدا شد.

جنازه این دختر در پایین پرتگاهی معروف به پرتگاه امیر مؤید واقع در روستای لیند از توابع شهر آلاشت پیدا شد.

بنا به گفته یک منبع آگاه خانواده این مرحوم از یک هفته پیش پس از ناپدید شدن این دختر با در جریان قرار دادن پلیس به دنبال گمشده خود بودند تا اینکه صبح دیروز با جنازه دختر خود مواجه شدند.

به گفته این منبع این دختر که مدتها بود از بیماری اعصاب و روان رنج می برد در یکی از مسافرت های خود به روستای لیند اظهار داشت «اینجا جای خوبی برای خودکشی است.»

با یاد آوری این موضوع توسط خانواده دختر، مراتب را به سرعت به کلانتری ورسک اطلاع می دهند و خود نیز برای حصول اطمینان بیشتر عازم محل مورد نظر می شوند.

این خانواده پس از جستجوی منطقه لوازم شخصی دختر جوان را در بالای پرتگاه مذکور می یابند و با کمی جستجوی بیشتر جنازه او را در پایین پرتگاه می یابند.

آنها که از انتقال جنازه عاجز بودند کلانتری ورسک را در جریان کار قرار می دهند و کلانتری نیز طی تماسی تلفنی از جمعیت هلال احمر سوادکوه تقاضای کمک می کند.

 پس از درخواست کمک توسط کلانتری ورسک، تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر سوادکوه به محل اعزام می شوند و جنازه دختر جوان را بعد از 2 ساعت پیاده روی در منطقه کوهستانی صعب العبور پس از رساندن به منطقه امن تحویل مقامات قضایی می دهند.

به گفته شاهدین علت اصلی مرگ مشکوک به خودکشی این دختر جوان سقوط از ارتفاع و متلاشی شدن سر او است.

گفتنی است این پرتگاه یکی از مناطق دیدنی و تاریخی روستای لیند است، در گذشته در زمان قاجار از این پرتگاه برای مجازات محکومین استفاده می کردند. 

منبع : بلاغ

ارسال نظر