کشف ۹۰ درصدی وقوع سرقت در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 273 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:18 ق.ظ، سه شنبه، 10 شهریور، سال 1394 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از کشف ۹۰ درصدی وقوع سرقت در ۵ ماهه نخست سال جاری در این شهرستان خبر داد.

IMG_01031211به گزارش سرویس جنایی رادکانا، سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پلیس کردکوی از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به کشف بیش از 90 درصد کل سرقت ها شده است.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی از ابتدای سال تاکنون توسط واحدهای عملیاتی و اجرایی و همچنین بهره گیری از نیروهای ستادی، بیش از 90 درصد وقوع سرقت ها کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی افزود: از ابتدای سال جاری قرارگاه مبارزه با سرقت تشکیل و با تشکیل جلسات متوالی و استفاده از تجربه نیروهای مجرب و اجرای طرح های عملیاتی و اشرافیت کامل بر بزه کاران و مجرمان سابقه دار، شاهد افزایش چشمگیر کشفیات بوده ایم.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون سرقت منزل با 36 درصد کاهش، سرقت اماکن دولتی و خصوصی با 13 درصد کاهش، اتومبیل با 71 درصد، موتورسیکلت 38 درصد و سایر سرقت ها با 34 درصد و در مجموع کل سرقت ها با 23 درصد کاهش وقوع نسبت به مدت مشابه سال گذشته از دستاوردهای پلیس کردکوی در پنج ماه نخست سال جاری بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی هدفمند کردن گشت های پلیس، اطلاع رسانی مناسب، بهره برداری از جلسات شورای معتمد پلیس و برگزاری جلسات آموزش همگانی در بین جامعه هدف را از مواردی دانست که در این توفیق، نقش تأثیرگذاری داشته است.

این مقام انتظامی با تأکید بر توجه به پیشگیری اجتماعی گفت: رعایت برخی مسائل توسط اصناف، بازاریان، خانواده ها و آحاد جامعه می تواند از وقوع بسیاری از سرقت ها پیشگیری کند.

سرهنگ علی فر در پایان ابراز کرد: رضایتمندی مردم از اولویت های پلیس است و تمامی کارکنان نیروی انتظامی تلاش می کنند تا خدمت صادقانه ای را برای مردم که سرمایه اجتماعی پلیس هستند ارائه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر