کشمکش ها بر سر شهردار ژن خوب کردکوی ادامه دارد/ آیا تربتی نژاد بر مسند شهرداری کردکوی می نشیند؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 239 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:40 ب.ظ، سه شنبه، 16 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

اصل موضوع انتخاب شهردار به خودی خود مسئله ای عادی و روتین هست لذا معالا” نباید اینقدر حساسیت زا باشد لیکن بحث انتخاب شهردار این دوره ی کردکوی به طرز عجیبی حساسیت‌هایی در سطح شهرستان و استان و حتی کشور ایجاد کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از پاسرو؛ علی حجتی، فعال سیاسی اجتماعی شهرستان کردکوی در خصوص حواشی زیاد انتخاب شهردار جدید کردکوی یادداشتی تقریر کرده است.

مشروح این یادداشت به شرح زیر است:

یادداشتی از جناب البرزی خواندم که راجع به بحث انتخاب شهردار محترم کردکوی و واکنش استانداری و شخص استاندار محترم جناب دکتر هاشمی نسبت به این انتخاب بود.

این یادداشت را می توانید در اینجا بخوانید=» http://yon.ir/JBbSX

ضمن احترام به این دوست بزرگوار چند خطی قلمی می کنم.

بنده مدتی ست به دلایل شخصی از فضای سیاسی و اجتماعی فاصله دارم لذا نمیتوانم با قطعیت در مورد این مسئله نظری داشته باشم ولی آنچه از فحوای مطالبی که در سه ماهه اخیر در مورد استانداری گلستان  منتشر شده و جسته و گریخته به گوش مردم رسیده به نظر میرسه که انتخاب جناب تربتی نژاد برای شهرداری کردکوی مورد تأیید استانداری قرار خواهد گرفت.

اصل موضوع انتخاب شهردار به خودی خود مسئله ای عادی و روتین هست لذا معالا” نباید اینقدر حساسیت زا باشد لیکن بحث انتخاب شهردار این دوره ی کردکوی به طرز عجیبی حساسیت‌هایی در سطح شهرستان و استان و حتی کشور ایجاد کرده است.

این معضل سالهای نه چندان دوری ست که دامنگیر نظام جمهوری اسلامی شده و کسانی به واسطه ی نسبت خونی با مسئولین نظام در مناسب مدیریت اداری قرار میگیرند. صرف نظر از توانمندی های خود این افراد چیزی که بیشتر به چشم عموم مردم مهم جلوه می کند نسبت آنان با مسئولین است. و از نگاه عمومی این موضوع برای جامعه ای که هنوز خاطراتی روشن از فضایل انقلاب و آرمانهایی که به قیمت خون ۳۰۰هزار شهید سرافراز به دست آمده دارد، بسیار سنگین است.

ولی موضوع مهمتر اینکه چنین روندی در کشور ما متأسفانه نهادینه شده و به سمت تبدیل شدن به سنت مألوف می رود. و این یکی از بزرگترین تهدیدات برای کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

در هرحال با وجود همه ی حرف و حدیثها به نظر من جناب مهندس تربتی نژاد بعنوان شهردار کردکوی تایید خواهند شد.

اکثریت اعضای محترم شورای اسلامی شهر کردکوی به تأیید اعلام نظر دبیر حزب اعتدال و توسعه شاخه ی کردکوی از نزدیکان و وابستگان این حزب هستند. نقش این اکثریت در جلب نظر مجمع نمایندگان استان جهت موافقت با انتصاب جناب دکتر هاشمی به عنوان استاندار بسیار خاص و بی بدیل بود.

در کنشهای سیاسی اینکه نظر یک حزب به اجرا برسد یکی از نشانه های نفوذ اجتماعی حزب و بهترین تبلیغ برای گسترش این نفوذ در لایه های خاکستری و کمتر تاثیر پذیر جامعه به شمار می رود لذا به طور قطع شاخه ی کردکوی حزب اعتدال و توسعه همه ی تلاش خود را برای به ثمر نشستن تصمیم خود انتخاب جناب تربتی نژاد برای شهرداری کردکوی خواهد نمود.

و با توجه به ارتباطات و ابزارهایی که این حزب هم در سطح شهرستان ارتباط خاص یکی از اعضاء محترم شورای شهر کردکوی با استاندار منسوب هم در سطح استان حمایت دفتر استانی حزب اعتدال و توسعه و هم در سطح کشور به واسطه ی حمایت نماینده ی محترم مجلس دارد به نظر من این اتفاق خواهد افتاد و جناب تربتی نژاد به عنوان شهردار کردکوی مورد تایید دستگاههای مربوطه قرار خواهند گرفت. البته بحث شرایط قانونی جهت تصدی این پست هم معضلی ست که با تلاش حزب اعتدال و توسعه در سطح شهرستان و استان و ایضا” در سطح کلان این معظل رفع خواهد شد

وَ اَلسَّلاٰمُ عَلىٰ مَنِ اِتَّبَعَ اَلْهُدىٰ

انتهای پیام/

ارسال نظر