کلاس مشاوره روانشناسی جهت تحکیم خانواده ها در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,307 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:14 ق.ظ، پنج شنبه، 3 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

بمناسبت ایام مبارک ربیع الاول کلاس آموزشی مشاوره روانشناسی جهت تحکیم خانواده های کودکان مهدهای شهری و روستا مهدها در محل فاطمیه شهرستان کردکوی برگزار شد.

DSCF6411 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، بمناسبت ایام مبارک ربیع الاول کلاس آموزشی مشاوره روانشناسی جهت تحکیم خانواده های کودکان مهدهای شهری و روستا مهدها در محل فاطمیه شهرستان کردکوی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور زاهدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی و جمعی از مدیران مهدهای کودک کردکوی و خانواده های کودکان همراه بوده است ابتدا موسی طیبی فر رئیس اداره بهزیستی شهرستان کردکوی ضمن تشکر از استقبال مدیران مهدها و خانواده ها و علاقمندی شان به مباحث آموزشی و اجتماعی، بر آمادگی بهزیستی در برگزاری اینگونه آموزشها در تمام ایام سال در سطح شهرستان تاکید کرد.

DSCF6405

سپس احمدی روانشناس و استاد مشاوره در امور خانواده و آسیبهای اجتماعی به بحث تخصصی در خصوص نحوه رشد و تربیت کودکان در خانه و مهدهای کودک و اجتماع پرداخت و با بیان اینکه خانواده اساسی ترین نقش را جهت تربیت کودکان و تحکیم بنیان جامعه ایفا می کند افزود: در سه مرحله رشد و تربیتی کودک اگر خانواده ها دقت لازم و توجه کافی داشته باشند آینده کودکان تضمین می شود و در غیر اینصورت کودک و خانواده دچار آسیب خواهد شد و این موضوع قطعا اثراتش را در جامعه بروز خواهد داد.

DSCF6430

گفتنی است در این برنامه پس از کلاس آموزشی؛ اجرای مراسم مولودی خوانی و همچنین به منظور اطلاع رسانی بیشتر خانواده ها در موضوعات مختلف آسیب های اجتماعی و آشنایی با اورژانس 123 شهرستان بروشورهایی به همین منظور توسط اورژانس اجتماعی بهزیستی کردکوی بین حاضرین توزیع و مورد استقبال همگان قرار گرفت.

ارسال نظر