کمتر از ۴۸ ساعت دیگر مانده به آغاز اجلاس پیر غلامان حسینی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 553 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:14 ب.ظ، دوشنبه، 6 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: بعد از خلق حماسه سیاسی ۲۴ خرداد اکنون گلستانی‎ها خود را آماده خلق یک حماسه فرهنگی و مذهبی در اجلاس پیرغلامان حسینی کرده‎اند.

downloadبه گزارش رادکانا، حجت‎الاسلام نورالله ولی‎نژاد امروز در نشست خبری یازدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی اظهار داشت: مردم ولایتمدار گلستان در دهه اول محرم اجتماعات بزرگی خلق خواهند کرد و این شور و شعور را در اجلاس حسینی به نمایش خواهند گذاشت.

وی با بیان اینکه گلستان دارای کارنامه زرینی از خلق حماسه‎های بزرگ است، تصریح کرد: افتخارات مردم گلستان در تمامی صحنه‎های حضور ثبت و ضبط شده که گویای افتخاری برای این استان ولایتمدار است.

۶۰۰ مهمان برتر استان‎ها و کشورهای اسلامی در اجلاس حسینی حضور دارند

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: مردم گلستان همچنان پا به کار و رو به پیشرفت هستند و در کارهای سیاسی و اجتماعی خوش خواهند درخشید و این مهم را در اجلاس حسینی به درستی نشان می‎دهند.

ولی‎نژاد با بیان اینکه مقدمات برگزاری اجلاس بین‎المللی پیرغلامان حسینی مهیا شده است، ابراز داشت: از شنبه این هفته برنامه‎ها با قوت بیشتری آغاز شده است ۶۰۰ مهمان برتر استان‎ها و کشورهای اسلامی در اجلاس بین‎المللی حسینی حضور خواهند داشت که می‎تواند دستاورد خوبی برای گلستان به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد: حضور نویسندگان، پژوهشگران، مداحان، علما، شعرا، هنرمندان، پیرغلامان، نوغلامان و … از جمله مواردی است که می‎تواند توانمندی‎های گلستان را شبکه‎های سیما، رادیو به تصویر بکشد.

گلستان در تقریب مذاهب و وحدت حرف اول را می‎زند

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه در این اجلاس برای نخستین بار از علمای اهل‎سنت تجلیل می‎شود، اظهار داشت: گلستان در تقریب مذاهب و وحدت حرف اول را می‎زند و این مهم را در اجلاس پیرغلامان حسینی به شکل منسجم نشان خواهد داد.

ولی‎نژاد با بیان اینکه ایجاد موزه عاشورایی در گلستان پایه‎ریزی شده است، گفت: کارهای مقدماتی و مصوبات ایجاد موزه عاشورایی در گلستان فراهم شده است./ تیتر آزاد

ارسال نظر