کمک خیرین سلامت به بخش درمان وآموزش بالاترین ارزش وسلامت را برای مردم داشته باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 869 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:02 ب.ظ، شنبه، 18 آذر، سال 1391 نظرات ۳ نظر

جلسه انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان کردکوی با حضور مسئولین شهرستانی در سالن جلسات شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا، در جلسه انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان کردکوی که با حضور حجج الاسلام شریعتی امام جمعه موقت کردکوی، لیوانی رئیس مجمع استان، الیاسی فرماندار کردکوی، دکتر جمالزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان و اعضای مجمع در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی برگزار شد.

الیاسی فرماندار و رئیس سلامت وامنیت غذایی شهرستان ضمن خوشامد گویی به حاضرین جلسه، همه در امور خیر در هر جا و به هر اندازه تلاش شود مفید بوده و اجر خود را داشته و افزود: ناچیزترین خیر و کمک در این بخش می تواند عمل خیر را از آن شخص باز کند.

وی مجمع خیرین سلامت را از جمله مجمعی  که تمام استان می شناسند دانست و افزود: اعضای خیرین سلامت هم مناسب بوده و قابلیت و فعالیت خوبی را در این قسمت دارند و یکی از شاخصه های این مجمع ارتباط خوب با مردم است.

فرماندار کردکوی بخش بهداشت و درمان و سلامت شهرستان را متفاوت با شهرهای دیگر استان دانسته و افزود: با وجود بیمارستان فوق تخصصی قلب امیر المومنین (ع) و توانمندی مدیران این بخش، مجمع خیرین سلامت می تواند در بخش درمان و آموزش  بالا ترین کمک رسانی را به مردم داشته باشند.

در پایان جلسه 13نفر عضو هیئت مدیره مجمع را تشکیل داده که 7نفر عضو اصلی هیئت مدیره و 2 نفر عضو بازرس و 4 نفر علی البدل هیئت مدیره و بازرس  انتخاب شدند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

امین فرزین می گوید:

سلام چرا خبر ناقصه اسم اعضاء و …. برده نشد.؟

hagh می گوید:

سلام جناب فرزین
خبرکامل می باشد

امین فرزین می گوید:

13 نفر عضو هیات مدیره چه کسانی هستند؟
7 نفر عضو اصلی چه کسانی می باشند؟
2نفر بازرس چه بزرگوارانی هستند؟
2نهر …؟

ارسال نظر