کمیته‌هایی برای رفع حصر “علمداران سبز”!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 336 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:46 ب.ظ، شنبه، 7 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

اخیرا در برخی از دانشگاه ها گروه هایی باهدف تلاش برای رفع حصر سران فتنه، متشکل از دانشجویان به اصطلاح آزادی خواه و اصلاح طلب در حال شکل گیری است.

IMAGE634525411340156250به گزارش رادکانا، اخیرا در برخی از دانشگاه ها گروه هایی باهدف تلاش برای رفع حصر سران فتنه، متشکل از دانشجویان به اصطلاح آزادی خواه و اصلاح طلب در حال شکل گیری است.

این گروه‌های اصلاح طلب و تندرو با عضو گیری از میان دانشجویان دختر و پسر، با بیان برخی مطالب کذب برای ملحق کردن آنان به گروه های مذکور در صدد سازماندهی و به راه انداختن حرکتی منسجم باهدف ایجاد فشار به مسئولین برای رفع حصر سران فتنه هستند.

این گروه ها با جریان سازی های مختلف از هرفرصتی برای بیان هدف خود و ایجاد موج در میان گروه های افراطی برای دست یابی به مقصود خود استفاده می کنند.

افراطیون اصلاح طلب در مکان هایی مختلف در بیرون از دانشگاه جلسات مخفیانه ای را جهت همفکری و پیدا کردن روشی مناسب برای رسیدن به هدفشان برگزار می کنند.

برخی از این گروه ها به نام های “آزادی علمداران سبز” و “کمیته رفع حصر” و … در حال حاضر در سطح دانشگاه ها در حال فعالیت و عضو گیری هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تا کنون با وجود تلاش‌ها برای جذب دانشجویان، سردمداران تند رو این گرو‌ها توفیقی در این هدفشان نداشتند و دانشجویان دانشگاه ها با آگاهی نسبت به مسائل کشور دست رد بر سینه این افراد زده‌اند.

ارسال نظر