کمیته سلامت امور جوانان در کردکوی تشکیل می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 298 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:29 ب.ظ، چهارشنبه، 6 خرداد، سال 1394 نظرات ۴ نظر

مهندس ذکریایی مشاور امور جوانان فرمانداری کردکوی، از تشکیل کمیته سلامت و بهداشت و برگزاری کارگاه های آموزشی بهداشتی جوانان با همکاری مرکز بهداشت شهرستان خبر داد.

1432545755_img_1280به گزارش رادکانا، مهندس ذکریایی مشاور امور جوانان فرمانداری کردکوی، از تشکیل کمیته سلامت و بهداشت و برگزاری کارگاه های آموزشی بهداشتی جوانان با همکاری مرکز بهداشت شهرستان خبر داد.

ذکریایی اظهار داشت: همکاری این دو حوزه در کنار یکدیگر به نشاط روحی و سلامت جسمانی و در نهایت زندگی بهترجوانان شهرستان کمک می کند.

وی افزود: برگزاری مداوم این کارگاه های آموزشی می تواند بهترین تاثیر را بر نوع آموزش با توجه به شعار امسال، پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت داشته باشد.

ذکریایی تصریح کرد: از اولویت های این کمیته آموزش روش های مهارت زندگی و ترک اعتیاد با اعطای مدرک می باشد. به همین منظور وی از تمامی جوانان شهرستان دعوت به حضور در این برنامه های پیش روی، را کرد.

انتهای پیام/

یاعلی می گوید:

دوستان من مشکلات ما جوانان کمیته نیست .. چرا ایده های یک من چهل غاز می دید؟؟؟
مردی نان شب نداره خجالت می کشه برگرده شب خونه…
کمیته بهداشت و ازین جور چیزا چیه؟؟
اگه نیاز بود آقای دکتر هاشمی وزیر بهداشت مغزش به اینجاها هم می رسید..
لطفا برید تحقیق بفرمایید که مشاور جوان فرماندار یعنی چی؟؟

یاسر می گوید:

جنابمشاور بفرما اون مراسم جشن و پای کوبی و رقص و… در هتل پارتیان چه بود؟؟؟

کاردملی می گوید:

دوستان گرامی مشاور جوان جایگاه سازمانی در ساختار فرمانداریها نداره. پس نباید انتظار زیادی از آقای ذکریایی داشت. زمانی میشه ازش انتظار داشت که از جایگاه تشریفاتی خارج شود. نه اینکه بنده خدا برای برگزاری یک جلسه هزینه پذیرایی را از جیب بده و فرمانداری بگه این هزینه ها را پرداخت نمیکنه
البته ایشان باید راهکاری پیدا کنه تا بتونه حداقل موتور محرکه دستگاههای متولی جوانان بشه که این امر با نفوذ و قدرت نماینده فرماندار در امور جوانان شدنیه
انشاالله مشکل اصلی جوونای شهر که همانا اشتغال است با همدلی و همزبانی مسوولین چاره شود

اهورا می گوید:

اهورا
با سلام و تشکر از مدیریت محترم سایت رادکانا بابت انتشار خبر کمیته سلامت جوانان شهرستان کردکوی
کاربر محترم یا علی:حق با شماست مشکل جوانان کمیته نیست اما برای حل مشکل جوانان باید ازبرنامه ریزی و کمیته بندی به جایی رسید.درسته مشکل “پررنگ”جوانان همه جای کشور اشتغال است اما اگر پیگیر اخبار و فرمایشات ریاست محترم جمهورباشید با وجود مهم بودن این مشکل و دغدغه هنوز چاره اندیشی مربوط صورت نگرفته و افراد باید به فکر کارآفرینی و خوداشتغالی باشند پس همشهری محترم منتظر کسی نباش تا برات کار درست کنه با همتی که خودتون میتونید از شخصیت خودتون نشون بدید کارآفرینی کنید این همه جوان کار آفرین برتر هر ساله در شهرستان معرفی میشوند شما هم میتونید اگر از امروز همت کنید،دغدغه اشتغال خودتون حل کنید البته اگر همت کنید حداقل برای خودتون….
شاید بد نباشه جهت آشنایی بهترتون با مشکلات جوونا بگم :اشتغال تنها یکی از مسائل تقریبا حل نشدنی این قشره مسائل دیگری از جمله اعتیاد و مهارت های زندگی و هزاران دست از این نوع مشکلات طبق آمار بروز شهرستان هست که با همت مسئولان نسبت به اشتغال قابل حلن ،بنظرتون بهتر نیست حالا با توجه به سفارش ریاست محترم جمهور همزمان به حل دیگر مسائل جوانان بپردازیم؟؟؟؟؟؟؟و از فرافکنی و حاشیه پردازی و جبهه گیری دست برداریم شاید در حد شخصیتمون نباشه؟
همشهری گرامی یک سرچ کوتاهی به اخبار اخیر سایت رادکانا بزنید که در پارک های کردکوی چه اتفاقی پیرامون اعتیاد جوانان و حتی دختران شهرستان افتاده؟بنظر شما این خبر یک مسئول دغدغه مند را متعهد تر نمیکند ؟؟؟باور کردنی نیست اگر شما متعهد و مسئولیت پذیر بوده باشیدو بتوانید ساده از کنار این خبرگذشته باشید و آن را وعده چهل من یک غاز تلقی کرده باشید!!!!!!!!!
کاربر محترم کاردملی تشکر ویژه از حسن نییتتون،و خاطر نشان کردن دست خالی بودن حوزه مشاور جوان های فرمانداری ها.انشالله با وجود افرادی چون شما دلسوز که اهل حاشیه هم نباشن و مخلصانه اهل کار فرهنگی باشند در کنار این حوزه قرار بگیرند و بقول خودتان:موتور محرکه متولی جوانان انشالله که با نفوذ و قدرت مهندس ذکریایی و با توجه به توجه انکار نکردنی فرماندار محترم به امور جوانان شهرستان بشود که با همدلی و همزبانی و بی حاشیه و بی جبهه گیری خاص همه با هم با یک شعار برای یک هدف مشترک به نفع جوونای شهرستان بدون درگیر کردن گرایش و سلیقه های خاص ،دلسوزانه در کنار این حوزه قرار بگیریم تا به آبادانی برسیم نه ویرانی….
اما دوست گرامی آقای یاسر محترم اما ازهمه جا بی خبر: دادن مجوز برنامه های شهرستان به عهده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هست البته همه جای کشور همینطوره ،و قطع به یقیین مجوز این برنامه هم از پیش صادر شده بود.
در پناه خدایی که عدالانه قضاوت میکند
یا حق

ارسال نظر