کم‎تجربگی بازیکنان باعث ناکامی ما شد/ به اردوی بزرگ‌سالان می‎روم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 412 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:41 ق.ظ، دوشنبه، 21 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

کاپیتان کردکویی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال بانوان گفت: کم‎تجربگی بازیکنان باعث ناکامی ما شد اما پیش‎بینی من رتبه ششم بود.

13940205000868_PhotoAبه گزارش رادکانا، مهسا صابری در خصوص علت ناکامی تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان در نخستین دوره والیبال بانوان زیر ٢٣ سال آسیا اظهار کرد: کم‎تجربگی بازیکنان باعث این ناکامی شد.

وی ادامه داد: به هر ترتیب نخستین تجربه این تیم در چنین رقابت‎هایی بود و طبیعی است که هماهنگی خوبی در بین بازیکنان نباشد اما باز هم پیش‎بینی خودم قرارگیری در جایگاه ششم بود اما قسمت این بود که هشتم شویم.

کاپیتان گلستانی تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان در خصوص زمان بازگشت تیم به ایران گفت: طبق برنامه‎ریزی‎هایی که اعلام شده، امشب پرواز به سمت ایران انجام می‎شود و فردا وارد خاک ایران خواهیم شد.

صابری تاکید کرد: بلافاصله در روز دوشنبه به سمت گرگان حرکت می‎کنم و روز چهارشنبه هم باید برای حضور در تیم ملی بزرگ‌سالان، به تهران سفر کنم.

وی اضافه کرد: 27 اردیبهشت‎ماه جاری اعزام تیم ملی بزرگ‌سالان به سمت چین خواهد بود و تلاش می‎کنم که در تیم ملی بزرگ‌سالان نمایش بسیار خوبی داشته باشم.

کاپیتان گلستانی تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان در خصوص وضعیت مصدومیتش خاطرنشان کرد: کماکان از ناحیه زانو درد شدید دارم و حتی ورم زانویم هم برطرف نشده است.

صابری در پاسخ به این سئوال که آیا با این مصدومیت می‎توانید در تیم ملی بزرگ‌سالان بازی کنید یا خیر؟ افزود: بله از نظر بازی کردن مشکلی ندارم، پزشکان هم معاینات لازم را انجام داده‎اند و تاکید آنها استراحت مناسب برای جلوگیری از شدت مصدومیت است اما زمانی برای استراحت ندارم.

وی در پایان ابراز کرد: سعی می‎کنم با تمرینات برنامه‎ریزی شده و نظارت پزشکان، وضعیتم را آماده نگه دارم تا بتوانم در تیم ملی مفید باشم./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر