کیاالحسینی:اجرایی نشدن مرحله دوم طرح هادی روستایی، از مهمترین دغدغه های مردم سرکلاته گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 713 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:07 ب.ظ، دوشنبه، 25 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

سید رضی الدین کیاالحسینی گفت: از آنجایی که یکی از شاخص های توسعه و تغییر مبلمان روستاها اجرای طرح هادی می باشد امید است با فرهنگسازی و تمکین به قانون مرحله دوم این طرح در روستای سرکلاته اجرایی شود و مردم به برکات و آسایش ناشی از طرح هادی نائل شوند.

46392307911224276000به گزارش رادکانا، سید رضی الدین کیاالحسینی دهیار روستای سرکلاته گرگان در گفتگو با وبلاگ ترنم سرکلاته گفت: شوراهای منتخب روستا باید بدانند که حلقه واصل میان مردم و مسوولین هستند و تمام تلاش خود را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه برای اقشار مختلف مردم مربوط سازند.

وی گفت: شوراها و دهیاران موظفند جهت آسایش و آرامش اهالی محل در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی گام بردارند و مردم بتوانند مشکلات را از طریق آنان به مسوولین انتقال دهند.

دهیار روستای سرکلاته گفت : یکی از راه های توسعه و آبادانی روستاها را اجرای طرح هادی دانست و گفت: مبلمان روستایی با اجرای طرح هادی محقق می شود.

وی با گله مندی از عدم اجرای طرح هادی در روستای سرکلاته خواستار اجرای مرحله دوم این طرح شد و ادامه داد: از آنجایی که یکی از شاخص های توسعه و تغییر مبلمان روستاها اجرای طرح هادی می باشد امید است با فرهنگسازی و تمکین به قانون این طرح اجرایی شود و مردم روستا به برکات و آسایش ناشی از طرح هادی نائل شوند.

وی اظهار داشت : به لحاظ مبلمان روستایی، روستای سرکلاته از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و تمام سعی و تلاش ما در سال جدید این است که گامهای موثری در این زمینه برداریم . لذا در تحقق این امر دهیاری روستای سرکلاته در روزهای پایانی سال قبل و روزهای آغازین سال جدید با مکان یابی مناسب به نصب 10 صندلی ، 6 سطل زباله کوچک ، 3 سطل زباله بزرگ مخصوص اماکن عمومی و مذهبی مانند مسجد ، زینبیه و زمین فوتبال ، 3 عدد تلفن عمومی و تعداد 10 عدد سطل زباله مخصوص سوپر مارکتها در سطح روستا اقدام نموده است.

کیالحسینی افزود : با توجه به قدیمی بودن شبکه برق روستا و خاموشی مکرر معابر عمومی روستا مجدانه پیگیر این مشکل هستیم که امیدوارم این مشکل طی هفته جاری بر طرف گردد .

وی همچنین عنوان کرد ساعت کار دهیاری روستا همه روزه از ساعت 5 الی 8 بعد ازظهر بوده و اهالی و روستاییان عزیز می توانند جهت امور اداری به دفتر دهیاری روستا مراجعه و یا با شماره 2272895 تماس حاصل نمایند .

کیالحسینی اظهار داشت : اهالی روستا می توانند انتقادات و پیشنهادات خودرا در جهت عمران و آبادانی روستا از طریق مکاتبه کتبی ویا حضوری به دهیاری اعلام کنند .

ارسال نظر