منادیان شعار (انتخابات آزاد) چه کسانی هستند؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 940 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:50 ب.ظ، شنبه، 7 بهمن، سال 1391 نظرات یک نظر

شک نکنید منادیان شعار انحرافی (انتخابات آزاد) همان عمله و اکله یا در خوشبینانه ترین حالت ساکتین فتنه ۸۸ که در همه حال مترصد قبح زدایی از چهره کریه فتنه گران یا تطهیر آنان بوده و هستند، کلید واژه انتخابات آزاد رمز شروع عملیات جدید فتنه گران در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ خواهد بود. تمامی هم و غم فتنه گران معطوف به سرانجام رساندن پروژه نیمه کاره فتنه ۸۸ و در یک کلام یک سره کردن کار جمهوری اسلامی ایران است. خوابی که هیچوقت تعبیر نخواهد شد.

3-12-1389_image634339635727661250شک نکنید منادیان شعار انحرافی (انتخابات آزاد) همان عمله و اکله یا در خوشبینانه ترین حالت ساکتین فتنه 88 که در همه حال مترصد قبح زدایی از چهره کریه فتنه گران یا تطهیر آنان بوده و هستند، کلید واژه انتخابات آزاد رمز شروع عملیات جدید فتنه گران در انتخابات ریاست جمهوری 92 خواهد بود. تمامی هم و غم فتنه گران معطوف به سرانجام رساندن پروژه نیمه کاره فتنه 88 و در یک کلام یک سره کردن کار جمهوری اسلامی ایران است. خوابی که هیچوقت تعبیر نخواهد شد.

جهت رمزگشایی از فتنه 88 اصطلاحا فلش بگ زده و به عقب برمی گردیم، واقفیم که صحنه گردانان اصلی فتنه 88، مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و انگلستان بودند و عوامل داخلی فتنه همانند سربازان پیاده در زیر آتش تهیه سنگین آنان در کف خیابان های تهران جولان می دادند و آتش فتنه بر اموال و بیت المال می زدند و فتنه 88 ماجرای اتفاقی آن هم مختص انتخابات ریاست جمهوری و اعتراض به نتیجه آن نبود بلکه حاصل یک دهه تلاش بی وقفه و حساب شده استکبار جهانی در راستای براندازی جمهوری اسلامی ایران بود.

در طی ده سال از 78 لغایت 88 دهها تن از تئوریسین ها و عوامل کودتای رنگین و براندازی در قالب و پوشش آموزش های آکادمیک به ایران سفر کرده و دوره های آموزشی مختلفی را برای سران و عوامل اصلی فتنه تدارک دیدند که به آنها اشاره می شود:

P08-90-10-13

یورگن هابرماس، نظریه پرداز مشهور «نافرمانی مدنی»

P08-90-10-261

 

جان کین، رئیس مرکز مطالعات لندن و کارشناس ارشد MI6 (ام آی سیکس)

 

f299c9718c3597c193e24261d336119f

 

ریچارد رورتی، عضو برجسته سازمان سیا و تئوریسین مشهور «جنگ های عقیدتی»

 

31357-14738

 

مانوئل کاستلز، نظریه پرداز سیا و عضو کمیته خطر آمریکا D.C

آدام میچینک، از رهبران جنبش همبستگی لهستان و عوامل اصلی کودتای مخملین

الکساندر اسمولار، از رهبران کودتای رنگین لهستان

 

P08-90-10-12

 

آلن تورن، از سرویس اطلاعاتی فرانسه

 

P08-90-12-181

 

تیمونی گارتن اش، مشاور ارشد MI6 و صاحب نظریه فشار از پایین و چانه زنی از بالا

 

w334

 

مایکل ایگناتیف، رهبر لیبرال های پارلمان کانادا

 

janhig

 

جان هیگ، عضو برجسته اینتلیجنت سرویس انگلستان

اگنش هلر، رهبر کودتای رنگی مجارستان

 

735667_150

 

 ملاقات سید محمد خاتمی با جورج سروس صهیونیست

 

به همه این عوامل براندازی اضافه کنید، ائتلاف آشکار فتنه گران با منافقین، بهائی ها، سلطنت طلبان، مارکسیست ها، شیوخ دیکتاتور و بی اعتبار عربستان و قطر و دیگر سردمداران ارتجاع عرب و همچنین اراذل و اوباش.

کیست نداند دلارهای نفتی و سرویس های امنیتی و غول رسانه ای و نظریه پردازان خبره و مشهور غرب در بیش از یک دهه تمامی ظرفیت های آشکار و پنهان خود را به خدمت گرفتند تا بتوانند انقلابی را به اضمحلال بکشانند که سرمشق و الگوی تمام عیار از حق طلبی و استکبار ستیزی برای ممالک اسلامی و دیگر کشورهای غیراسلامی درآمد.

پیشرفتهای شگفت انگیز و خارق العاده ایران اسلامی در زمینه های مختلف علمی و سیاسی در جهان آن هم در کمتر از چهار دهه او را بعنوان رقیب راهبردی غرب و همچون خاری در چشم آنان قرار داده، به گونه ای که استراتژی اصلی آمریکا و اتحادیه اروپا معطوف به نابود کردن انقلاب اسلامی به هر وسیله و قیمت ممکن است و قس علیهذا.

حال چه باید کرد؟ گرچه نیک می دانیم مردم انقلابی و مسلمان ایران در همیشه فراز و نشیب های انقلاب با آگاهی توأم با سعه صدر در صحنه حضور داشته و در جایی هم که تشخیص دادند که منافع ملی و ارزش های دینی مورد تاخت و تاز بیگانگان و عوامل آشکار و پنهان آنان قرار گرفته طومار آنان را درهم پیچاندند، نظیر آنچه که در نهم دی 88 شاهد و ناظر بودیم.

حافظه تاریخی ملت هیچگاه خیانت و وطن فروشی عوامل و سران فتنه 88 را از یاد نخواهد برد و رمز حضور تخریبی فتنه گران را از قبل شناخته و با تصمیم به موقع در راستای منویات ولی فقیه آگاه و رهبری معظم و شجاع نقشه های شوم و براندازانه دشمن را نقش برآب کرده و به رسالت تاریخی و وظیفه ذاتی خود در قبال وصایای امام خمینی (ره) و شهیدان شاهد عمل خواهد کرد.

در یک کلام به فتنه گران می گوییم بی جهت آب در هاون نکوبید، با این حرکات شنیع آبروی خود می برید و زحمت ما هم نمی دارید بلکه هرچه بیشتر تلاش می کنید بیشتر در باتلاقی که خود ساخته اید فرو می روید.

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

محمدرضا می گوید:

سعی کنید در حد و اندازتون مطلب بزارین، این ککه خوریا به ما نیومده…
درود بر سید بزرگ سید محمد خاتمی

ارسال نظر