گرامیداشت روز امور تربیتی و تربیت اسلامی در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 752 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ب.ظ، یکشنبه، 11 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

بمناسبت ۸ اسفند سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی مراسمی با حضور مسئولین و مربیان پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در کانون فرهنگی تربیتی دخترانه کوثر برگزار شد.

IMG_0007به گزارش خبرنگار رادکانا، بمناسبت 8 اسفند سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی مراسمی با حضور مسئولین و مربیان پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در کانون فرهنگی تربیتی دخترانه کوثر برگزار شد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در این مراسم با اشاره به این نکته که در مدارس باید ظرفیت شنیدن سخن حق را به دانش آموزان خود آموزش دهیم، گفت: یکی از مواردی که اهمیت دارد ایجاد تحمل و ظرفیت در دانش آموزان است و باید آموزش خوبی را برای پذیرفتن همسالان، دوستان به آنان بدهیم تا بتوانند همدیگر را بپذیرند.

IMG_0018

وی با بیان این نکته که امروزه برخی از سنتها را در خانواده ها از بین بردیم، اظهار داشت: برخی سنتهای قدیمی را با این مضمون که دیگر در خانواده ها کارکرد ندارد از بین بردیم و از آنها فاصله گرفتیم که متأسفانه خانواده ها با مشکلات زیادی روبرو شدند.

الیاسی در خاتمه ابراز داشت: مدیران، معاونین و مربیان به معنای عام نهایت تلاش و کوشش را انجام دهند و هر چه که دارند را به اجرا  بگذارند تا نتیجه خوبی را در جامعه ببینیم.

پخش کلیپ ” لمپا ” ساخته دانش آموز کردکویی، قرائت شعر توسط یکی از مربیان، اجرای گروه موسیقی دانش آموزی، پخش کلیپ های فرهنگی و آموزشی از برنامه های این روز تربیتی بوده است.

ارسال نظر