گرامیداشت هفته وحدت در بین اهالی شیعه و سنی روستای نظرآباد النگ
تعداد بازدید تعداد بازدید: 430 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:24 ب.ظ، پنج شنبه، 18 دی، سال 1393 نظرات ۲ نظر

اهالی ولایتمدار شیعه و سنی نظرآباد النگ امشب با برپایی مراسمی باشکوه عشق و ارادت خود را به نبی مکرم اسلام محمد مصطفی (ص) و خاندان پاکش نشان دادند.

???????????????????????????????به گزارش خبرنگار رادکانا، مردم نظرآباد بار دیگر با اجتماع خود در هفته وحدت به دشمنان اسلام مخصوصا وهابیون، تکفیری ها و سلفی ها فهماندند که ما همچنان برادری و اتحاد و وحدت خود را حفظ خواهیم کرد.

آنان امشب با چنان شوقی حضور پیدا کردند که گویا هیچ قدرتی نمی تواند نفاق و تفرقه ای بینشان ایجاد کند که مطمئنا هیچ قدرتی نمی تواند اتحاد و وحدت پایدار و استوار این مردم دل پاک و ولایمتدار را برهم بزند.

کودکان، نوجوانان، جوانان در کنار بزرگسالان با عظم اراده ای قوی در مراسم امشب عشق و ارادت خود را پرشورتر از هر زمان به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت ابراز نمودند.

مردم نظرآباد امشب با برپایی این مراسم نشان دادند که در جمع ها و گروه های کوچک هم می توان کارهای بزرگ کرد که ماندگار بماند.

محمد کشیری ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت دقایقی با نوای دل نشینش چنان فضای مراسم را آکنده از وجود نازنین نبی مکرم اسلام کرد که گویی در جوار حرم مطهر حضرت ختمی مرتبت محمد (ص) بودیم.

در ادامه حاج آخوند یوسف ایری از عالمان اهل سنت ترکمن در خصوص اهمیت وحدت بین شیعه و سنتی سخنانی را ایراد نمودند.

در این آخوند قرجه شاعر بنام اهل سنت اشعاری را در وصف پیامبر نور و رحمت قرائت نمود که بسیار قابل تحسین بود.

سپس حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی لحظاتی را در خصوص ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی ارزشمند رسول بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) سخن به میان آورد و اشاره ای به وحدت ناگسستنی بین شیعه و سنی داشت.

لازم بذکر است در خاتمه کلنگ ساخت فاطمیه نظرآباد النگ باحضور مسئولین و اهالی شیعه و سنی نظرآباد به زمین زده شد.

انتهای پیام/

گل آقا می گوید:

به نظرم از بس همه نظرشون به نظرآباد جلب شده بود ، نظری به کردکوی نداشتند و متأسفانه بجز نظرآباد هیچ مراسم خاصی در داخل شهر منظور نشد!
بنظرتون این درسته؟!

noor می گوید:

سلامی گرم و صمیمانه خدمت گل آقا

علت اینکه برنامه محوری هفته وحدت همه ساله در نظرآباد النگ برگزار می شود سکونت اهالی شیعه و سنی در کنار هم در این مکان می باشد

در شهر کردکوی و دیگر روستاهای تابعه آن هم این قبیل مراسمات توسط هیئت امنای مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج و دهیاری و شورا برگزار می شود.

ارسال نظر