گرامیداشت ولادت رسول الله (ص) و امام جعفر صادق (ع) در دبیرستان امام جعفر صادق (ع)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 581 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:15 ب.ظ، دوشنبه، 30 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

مراسم جشن بمناسبت ولادت با سعادت پیامبر اعظم و امام جعفر صادق (ع) در دبیرستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان کردکوی برگزار شد.

22295832به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم جشن بمناسبت ولادت با سعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در ساعت 11 صبح امروز دوشنبه با حضور اولیاء و مربیان در دبیرستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان کردکوی برگزار شد. 

محمدحسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی ضمن عرض تبریک بمناسبت ولادت با سعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: پیامبر اعظم اسلام (ص) خاتم پیامبران و موحدان عالم نور هدایت و مشکاه رهروان راه حق و حقیقت است و امام جعفر صادق (ع) که تشیع را مذهب جعفری می نامند اشاعه دهنده تفکر امامیه و فرهنگ و سنت صحیح پیامبر اعظم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت است.

وی نیز با اشاره به نظریه مشهور نظریه پرداز غرب فوکویاما مرجعیت و ولایت فقیه را پرنده بلند پروازی توصیف کرد که با بال سبز مهدوی و بال سرخ حسینی همچنان پیشتاز در آسمان جهان اسلام و جهان معاصر معرفی کرد که می رود تا سنگرهای کلیدی جهان را فتح کند.

حمیدرضا مازندرانی فرهنگی و شاعر فرهیخته شهرستان در این مراسم به مهمانان و مدعوین خیر مقدم گفت.

قرائت قرآن، قرائت شعر و اجرای نمایش صحنه ای و اهداء جوایز به نفرات برتر فرهنگی هنری از دیگر برنامه های این مراسم بود.

این مراسم با حضور محمدحسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی، مهران منوچهری مدیر مجتمع، خانم گل فیروزی فرمانده بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش کردکوی، اولیاء، فرهنگیان و دانش آموزان این آموزشگاه برگزار شد.

shahryar می گوید:

جشن میلاد پیامبر (ص) عالی بود بجز نمایش

ارسال نظر