گردشگری دریایی گلستان در سال ۹۵ رونق می یابد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 421 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:47 ب.ظ، چهارشنبه، 18 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

اله یار اسعدی مدیر بنادر گلستان از رونق گردشگری دریایی در تعطیلات نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: ۲۷هزارو۱۸۱نفرگردشگرنوروزی ازسواحل بنادرگلستان در نوروز ۹۵ بازدید کردند.

دریانوردیبه گزارش سرویس گردشگری رادکانا، اله یار اسعدی مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان اظهار داشت: با اتمام تعطیلات نوروز 95، 27 هزار و ۱۸۱گردشگر نوروزی با استفاده از قایقهای تفریحی مستقر در تعاونی های سواحل گلستان بدون هیچگونه حادثه دریایی اقدام به گردشگری دریایی نمودند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد ۱۳/۵ درصدی برخوردار بوده است.

وی اشهار داشت: بیشترین جذب گردشگر در سفرهای دریایی  از طریق سواحل بندرترکمن بود که تعداد آمار بدست آمده از بازرسین کنترل و نظارت بنادر گلستان ۱۸هزار و۳۷۱ نفر گردشگر توسط قایقهای تفریحی در گشت و گذر از جزیره آشوراده و تالاب میانکاله صورت گرفت.

اله یار اسعدی

مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان در پایان ضمن قدردانی از مشارکت و تلاش همه دست اندرکاران استان ابراز امیدواری کرد و گفت: با رعایت موارد ایمنی از سوی تعاونی های فعال در امر گردشگری و همچنین مراجعه کنندگان به سواحل گلستان با توجه به روند روبه رشد گردشگران، شاهد سالی بدون حادثه در سفرهای دریایی باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر