گره زدن همه امور کشور به مذاکرات خیانت به مردم است/اگر مذاکرات جمع نشود تجربه ای بزرگ کسب کرده ایم و پایان دنیا نیست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 244 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:53 ب.ظ، جمعه، 12 تیر، سال 1394 نظرات ۲ نظر

علیرضا فرساد: گره زدن همه امور کشور به مذاکرات خیانت به مردم است. رهبر معظم انقلاب همیشه توصیه به اقتصاد مردم محور و متکی به داخل داشته اند و فرموده اند که راه حل مشکلات کشور در ژنو و لوزان نیست بلکه راه حل مشکلات اقتصادی را باید در درون کشور یافت.هیچ کشوری در جهان صنعت و اقتصادش با نگاه به سایر کشور ها توسعه نیافته و قدرتمند نشده است.

TASVIRبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، ظهر امروز مدیرعامل پژوهشگاه شفق در جمع شورای مرکزی این تشکل در تهران اظهار کرد: بسیاری این جنگ روانی را در کشور به راه انداخته اند که همه امور کشور وابسته به این مذاکرات است و اگر این مذاکرات به جمع بندی نرسد مشکلات کشور بیشتر خواهد شد و نظام به لبه پرتگاه خواهد رفت. اما این کذب محض است و کسانی که در حال پخش ایتن شایعات هستند بی تردید کذابند. بیشترین پیشرفت و توسعه در نظام جمهوری اسلامی در شرایط تحریم شکل گرفته است و با روحیه جهادی توانستیم تا به امروز به رتبه های برتر جهانی دست پیدا کنیم و همیشه توکل ما به خدا بوده است نه نگاهمان به دستان کدخدا.

علیرضا فرساد در ادامه افزود: گره زدن همه امور کشور به مذاکرات خیانت به مردم است. رهبر معظم انقلاب همیشه توصیه به اقتصاد مردم محور و متکی به داخل داشته اند و فرموده اند که راه حل مشکلات کشور در ژنو و لوزان نیست بلکه راه حل مشکلات اقتصادی را باید در درون کشور یافت.هیچ کشوری در جهان صنعت و اقتصادش با نگاه به سایر کشور ها توسعه نیافته و قدرتمند نشده است.

وی تاکیید کرد: حالا که در روزهای پایانی مذاکرات قرار داریم باید تاکیید کنم که همه دلسوزان نظام امید دارند که با توکل به خدا به توافقی خوب با حفظ عزت و منافع ملت ایران دست یابیم اما اگر عزیزان ما در این جبهه دیپلماسی موفق به جمع کردن مذاکرات نشدند تجربه ای بسیار بزرگ کسب کرده ایم و پایان دنیا نیست.این عزیزان ما تلاش خود را به هر نحوی که بوده کرده اند اما به گفته رهبر معظم انقلاب طرف مقابل طرفی زیاده خواه,بد عهد و خدعه گر است.تجربه عظیمی کسب خواهیم کرد به بهایی بسیار گران که نگاهمان به دستان غرب و شرق نباشد و از درون فعالیت ها را آغاز کنیم.باید به شعار نه شرقی,نه غربی ,جمهوری اسلامی بازگردیم تا همه مشکلات اقتصادی نظام و سایر حوزه ها با همت نیروهای داخلی و توکل بخدا حل بشود.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره 175 شهید دست بسته غواص اظهار داشت: در دفاع مقدس نیروها و رزمندگان ما ثابت کردند که میشود از سخت ترین معابر با خود باوری و توکل به خدا عبور کرد.بی تردید وضعیت امروز ما بدتر از دیروز نیست؛دیروز جهانی روبروی ما بود و ما روبروی همه جهان در دفاع مقدس ایستادیم و هیچ کشوری از ما حمایت نکرد,الحمدلله امروز در منطقه و جهان همپیمانان قدرتمندی داریم و باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.بسیاری هم این روزها میخواهند به زور توافق را به صلح حسنی تشبیه کنند اما گمان نمیکنم قرار باشد ما با آمریکا صلح کنیم و اصلا بتوانیم صلح کنیم زیرا مشکل ما با ایالات متحده بحث تحریم ها نیست بلکه بحث سیاست های کثیف و قلدرمعابانه غرب در جهان است.این افراد باید واقع بینانه تر نسبت به مسائل نگاه کنند و بدانند که صلح حسنی,جنگ حسینی دارد.

انتهای پیام/

بالابلوکی می گوید:

یه پست به این بنده خدا بدین کشت دیگه خودشو

مسعود می گوید:

سایت محترم
قبلا هم مرتب از ایشون خبر گذاشتی ولی به سوالم جواب ندادی
این پژوهشگاه شفق چیه
چه پژوهشهایی کرده
منم مدیر پژوهشکده فلق هستم خخخخ
لطفا جواب بدید یا بگید نمیدونیم

ارسال نظر