گریه های مردم مرا به فکر نامزدی در انتخابات انداخت!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 219 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:46 ب.ظ، یکشنبه، 14 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

این نماینده شمالی در مجلس، گفت: سال گذشته در مراسم افطاری گفتم که دیگر در انتخابات شرکت نمی کنم ولی گریه های مردم مرا بار دیگر به فکر کاندید شدن انداخت و در این راه وارد حواشی انتخاباتی نمی شوم…..

118448_largبه گزارش رادکانا، نماینده مردم رشت در مجلس، گفت: سال گذشته در مراسم افطاری گفتم که دیگر در انتخابات شرکت نمی کنم ولی گریه های مردم مرا بار دیگر به فکر کاندید شدن انداخت و در این راه وارد حواشی انتخاباتی نمی شوم.

حسن تأمینی در حاشیه ضیافت افطاری خود در دانشگاه آزاد رشت در گفت وگو «دیارباران» در مورد حضورش در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی، اظهار کرد: نمایندگی کار بسیار سختی است و مردم انتظاراتی دارند که یک نماینده نمی تواند تمامی این نیاز ها را برطرف سازد.

وی با بیان اینکه در ماه های اخیر بیشترین حضور را در استان داشتم و از بخش های مختلف بازدید کردم، گفت: مهم ترین مشکل گیلان اشتغال است و متاسفانه در این رابطه نتوانسته ایم خیلی موفق باشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس، افزود: دلمان می خواهد تمامی مشکلات را برطرف سازیم ولی نمی توانیم زیرا مشغله ها و مشکلات زیاد است.

تامینی با تأکید بر اینکه در بحث کاهش مشکلات استان به خصوص شهرستان رشت و رفع نیاز ها و مطالبات مردم از خودم راضی نیستم، بیان کرد: برای حل و فصل خلاء ها و کمبود های گیلان خیلی کار داریم که باید انجام دهیم.

وی بیان کرد: سال گذشته در مراسم افطاری گفتم که دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت نمی کنم ولی گریه های مردم من را بار دیگر به فکر کاندید شدن انداخت تا این بار با عزم بیشتری در مسیر رفع کمبود ها و مشکلات مردم گام بردارم.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اینکه وارد حواشی انتخاباتی نمی شوم، اظهار کرد: همیشه دست به زانوی خود زدم و کار های خود را انجام داده ام.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمتر کسی را سراغ دارم که دو دوره در خانه ملت باشد و در کمیسیونی فعالیت داشته باشد که دو وزیر دارد در این رابطه مشکلات زیاد است و باید بیش از گذشته کار کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر