برپایی نماز جماعت در پارک جنگلی امام رضا(ع) شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 608 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:10 ق.ظ، شنبه، 23 شهریور، سال 1392 نظرات ۲ نظر

اداره تبلیغات اسلامی کردکوی به منظور اشاعه فرهنگ نماز و بهره مندی مسافران تابستانی ،طبق سنت سال های گذشته امسال نیز نسبت به برگزاری مراسم سخنرانی و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در فصل تابستان اقدام کرده و در این فرصت، ضمن بیان احکام، به سئوالات شرعی نمازگزاران نیز پاسخ داده شده و شبهات آنان در این موارد برطرف می‌شود.

139206222001به گزارش خرنگار رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اعلام این خبر افزود:اداره تبلیغات اسلامی کردکوی به منظور اشاعه فرهنگ نمازو بهره مندی مسافران تابستانی ،طبق سنت سالهای گذشته امسال نیز نسبت به برگزاری مراسم سخنرانی و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در فصل تابستان اقدام کرده و در این فرصت، ضمن بیان احکام، به سئوالات شرعی نمازگزاران نیز پاسخ داده شده و شبهات آنان در این موارد برطرف می‌شود.

وی به اهمیت و جایگاه نماز جماعت در اسلام اشاره کرد و بیان داشت: اقامه نماز آن هم به صورت جماعت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در آیات و روایات اسلامی تاکید زیادی در این مورد صورت گرفته است.

محمودی در خاتمه با اشاره به ضرورت نهادینه کردن فرهنگ نماز در جامعه گفت: نهادینه کردن فرهنگ نماز در جامعه از اهداف مهمی است که اداره تبلیغات اسلامی مورد توجه قرار داده و در این راستا شاهد برگزاری نماز جماعت در اماکن تفریحی و تفرج گاه ها هستیم.

 

نبات می گوید:

به گزارش خرنگار رادکانا
:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

نبات می گوید:

((به گزارش خرنگار رادکانا))
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
خوبه خودت فهمیدی

ارسال نظر