گزارش تصویری از تشیع باشکوه پیکر دوشهید مدافع حرم در قم/ قرائت نماز میت توسط آیت الله حائری شیرازی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 782 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:39 ق.ظ، شنبه، 20 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

استقبال فراوان مردم قم از مراسم تشیع پیکر شهید حسن محمودی و شهید سید احمد حسینی که چند روز پیش به دست تروریست های حاضر در سوریه به شهادت رسیدند زیبایی خاصی به این مراسم معنوی بخشید. علی رغم عدم اطلاع رسانی جهت برگزاری این مراسم، استقبال فراوان مردم قم از مراسم تشیع پیکر شهید حسن محمودی و شهید سید احمد حسینی که چند روز پیش به دست تروریست های حاضر در سوریه به شهادت رسیدند زیبایی خاصی به این مراسم معنوی بخشید.

53901_333به گزارش رادکانا، مراسم تشیع پیکر پاک دو تن از شهدای افغانی مدافع حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) عصر امروز با حضور جمع کثیری از هیات مذهبی، طلاب، روحانیون و اقشار مختلف مردم قم در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

علی رغم عدم اطلاع رسانی جهت برگزاری این مراسم، استقبال فراوان مردم قم از مراسم تشیع پیکر شهید حسن محمودی و شهید سید احمد حسینی که چند روز پیش به دست تروریست های حاضر در سوریه به شهادت رسیدند زیبایی خاصی به این مراسم معنوی بخشید.

همچنین آیت الله حائری شیرازی ضمن حضور در این اجتماع عظیم نماز میت این دو شهید مدافع حرم را اقامه نمودند و پس از قرائت نماز در سخنانی ضمن عرض تبرک به خانواده این دو شهید بیان داشتند: این دو شهید در عالم دیگر دستشان از ما باز تر است و از این واقعه بسیار خوشنود هستند.

آیت الله حائری شیرازی بیان داشتند: این شهیدان عمرشان را در راه رضای خدا خرج کرده اند و اهل بیت هیچ زمان کسانی که به آنها خدمتی کرده باشند را فراموش نمی کنند.

ارسال نظر