گزارش تصویری/ صبحگاه اقتدار گردان های بسیج در رزمایش بزرگ مدافعان حرم کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 416 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:37 ب.ظ، جمعه، 8 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

صبحگاه اقتدار گردان های بیت المقدس و کوثر صبح امروز جمعه در رزمایش شهدای مدافع حرم در کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ صبحگاه اقتدار گردان های بیت المقدس و کوثر صبح امروز جمعه باحضور فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین شهرستان و بسیجیان در رزمایش شهدای مدافع حرم در کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار شد.

سرهنگ سیدروح الله ابطحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در این مراسم ضمن قدردانی از حضور فرماندار، مسئولین ادارات و نهادهای دولتی و حضور مقتدرانه بسیجیان شهرستان در صبحگاه اقتدار، اظهار داشت: در حال حاضر استکبار جهانی به دشمنی با اسلام پرداخته است لذا این رزمایش برای دشمنان موجب یأس و نامیدی و برای دوستان خوشحالی به همراه دارد.

وی با اشاره به وجود تهدیدات روزافزون علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه‌های مختلف از جمله تهدیدات نظامی، افزود: باید آمادگی و توان رزمی خود را هر روز افزایش داده و حفظ کنیم تا بتوانیم هر لحظه آماده دفاع از انقلاب کشور و موجودیت نظام خود باشیم.

این مقام نظامی هدف از برگزاری رزمایش گردان های بیت‏ المقدس را بالابردن آمادگی و توان رزم بسیجیان، به روز نگه داشتن عناصر بسیج در گردان، حفظ و انسجام رویه در بین نیروها و همچنین آمادگی بیشتر برای خدمت رسانی به آحاد مردم برشمرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با بیان اینکه نگرش دفاعی جمهوری اسلامی ایران بر اساس دفاع همه جانبه و مبتنی بر جهاد فی سبیل الله است، افزود: در شرایط سیاسی جهان امروز دشمنان به سرکردگی استکبار جهانی به دنبال تضعیف و تخریب روحیه ملت ایران اسلامی هستند که به نمایش گذاشتن این اقتدار و توان نظامی و دفاعی کشورمان موجب هراس و وحشت دشمنان می شود و بهترین پاسخ برای ادعای دورغین مستکبران است .

ابطحی خاطرنشان کرد: رزمایش بیت المقدس تمرین لشگرهای مردم پایه است که با هدف دفاع از شهرها در مواجهه با تهدیدات داخلی و عملیات امداد و نجات انجام می شود.

وی تصریح کرد: این رزمایش یک تمرینی برای محک زدن نیروهای بسیجی و کارمندان ادارات بسیجی این شهرستان است.

در ادامه نیز خدادادی سخنران این مراسم سخنانی را درخصوص ویژگی های بسیجیان نمونه و بصیرت و تفکر بسیجی بیان کردند.

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر