گزینه های احتمالی مدیر کلی آموزش و پرورش گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 855 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:59 ق.ظ، یکشنبه، 10 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

منابع خبری نزدیک به اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان حکایت از آن دارد که ” حاج تقی ایزد ” اصلی ترین گزینه تصدی مدیر کلی آموزش و پرورش است .

thumb271-b77f62552cd3ab214720c62dd04e5a35به گزارش رادکانا، شنیده ها از منابع خبری نزدیک به این اداره کل حکایت از آن دارد که ” تقی ایزد ” اصلی ترین گزینه تصدی مدیر کلی  آموزش و پرورش  استان گلستان است .

در سابقه مدیریتی ایزد معاون مدیر کل در سال های نه چندان دور ( اصلاحات ) به چشم می خورد . وی جانباز هفتاد درصد (شیمیایی) جنگ تحمیلی است و از دلسوختگان و سختی کشیده های دوران هشت ساله دفاع مقدس است که رابطه سبیار نزدیکی هم با ایت الله نورمفیدی دارد .

ایزد هر ساله برای نشر ارزشهای دفاع مقدس تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان را به مناطق عملیاتی راهیان نور می برد و برای آنان از دلاوریهای رزمندگان ایرانی سخن می گوید .

از دیگر گزینه های احتمالی ، ” محمدرضا وطنی ” است که بالاترین سمتش ، ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان علی آباد است که وی نیز از جانبازان جنگ تحمیلی است.

” قربان عرب احمدی ” کارشناس مسئول اداره کل آموزش و پرورش( دوره اصلاحات ) و ” سید رضا نظری ” معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان از دیگر رقبای تقی ایزد به شمار می آیند.

منصور عتیقی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان نیز از گیزنه هایی است که برخی در مورد آن سخن می کنند . وی از جمله مدیران مورد توجه رسانه ها بود که مصاحبه هایش بیشتر از مدیر کل به چشم می خورد .

سید ضیا حسینی “مسئول رفاهی و مدیر باشگاه فرهنگیان استان گلستان نیز نامی است که کمابیش از گوشه و کنار شنیده می شود.

نهایت اینکه در روزهای آتی باید دید قبای مدیر کلی آموزش و پرورش استان گلستان بر تن چه کسی خواهد رفت و چه کسی سکان این اداره کل مهم و پر جمعیت استان را بدست خواهد گرفت .

اگر فقط رقابت بین این افراد باشد بنظر می رسد حاج تقی ایزد اوضاع مناسب تری برای بدست گرفتن کرسی آموزش و پرورش گلستان دارد در حالی که برخی خواص ترکمن نیز شدیدا برای این بدست آوردن این جایگاه تلاش می کنند .

از طرفی آموزش و پرورش از جمله نهادهایی است که با تغییر دولتها در ایران و دست بدست شدن توسط چپ و راست بیشترین ریزش ها و ناملایمات در ان دیده می شود . سالهای گذشته را نباید به یاد برد که خواص و نورچشمی ها را به مناطق شهری و مدارس مناسب می فرستادند و نیروهای ارزشی و وفادار نظام را به مناطق روستاهای دوردست و صعب العبور کوچ می دادند .

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام شما در گلسستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=12288

ارسال نظر