گسترش فرقه های شیطان پرستی در یک جامعه مخاطرات امنیتی فراوان به بار می آورد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,676 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:31 ب.ظ، سه شنبه، 19 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

استاد حکیمی گفت: از آن رو که در کشورمان به دلیل آنکه اسلام از ظرفیت های ارزشی بالایی برخوردار است که مسیحیت از آن بی بهره است، ظهور و بروز فرق جدید و نوظهور به شکل کندتری در آن تجلی پیدا می‌کنند.

300131 (3)به گزارش خبرنگار رادکانا، گفتمان دانشجویی با موضوع نقدی بر شیطان پرستی و فرقه های نوظهور به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

استاد حکیمی از اساتید برجسته دانشگاه در این جلسه ضمن بیان مطالبی در خصوص نحوه شکل گیری شیطان پرستی و فرقه های نوظهور و اشاره ای کوتاه به رهبران این فرقه ها، خرافه پرستی و اعتقاد به آن و دوری جستن از عقلانیت را از مهمترین عوامل گسترش ادیان و فرق جدید در تمامی جوامع نام برد و تأکید کرد: گسترش فرقه های شیطان پرستی در یک جامعه مخاطرات امنیتی فراوان به بار می آورد چرا که این فرقه ها جرم و جنایاتی چون سرقت، زورگیری، قتل و تجاوز به عنف و… را نه تنها قبیح نمی دانند بلکه برای تقرّب به شیطان، خود را ملزم به ارتکاب آنها نیز می بینند.

وی در ادامه سخنان خودبا بیان این مطلب که،فضای فرقه های رنگارنگ با تلاش وسیع رسانه های غربی در حال انتقال به ایران است، متذکر شد: از آن رو که در کشورمان به دلیل آنکه اسلام از ظرفیت های ارزشی بالایی برخوردار است که مسیحیت از آن بی بهره است، ظهور و بروز فرق جدید و نوظهور به شکل کندتری در آن تجلی پیدا می‌کنند.

استاد حکیمی در خاتمه به بررسی جایگاه زنان در این فرقه پرداخت و تصریح کرد: این مکتب نوظهور به زن به دید تحقیر می نگرد، که زن مظهر فریبکاری و ریا و همچنین به‌ عنوان مبلغ شیطان پرستی است.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک 3000272010 با ما در میان بگذارند.

دبیر سوگواره عکس می گوید:

با سلام
مدیر محترم سایت لطفا در خصوص این خبر فرهنگی و مذهبی و هنری اطلاع رسانی نمایید. با تشکر
متن خبر : فراخوان دومین مسابقه سوگواره عکس در استان گلستان
منبع: http://mardomakart.blogfa.com/

ارسال نظر