گفتگوی اختصاصی با سردار آزمون بازیکن گنبدی روبین کازان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,612 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:43 ب.ظ، شنبه، 16 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

سردار آزمون گفت : در کشور های اروپایی فوتبال ایران را با نام علی دایی می شناسند . من هم علی دایی را دوست دارم و او را الگوی ورزشی خود قرار داده ام ، من چیزهای زیادی از او یادگرفته ام و امیدوارم روزی به افتخارات علی دایی دست یابم.

thumb271-6990e5fb699351b62c0d0e885d7f08a0به گزارش رادکانا، زمانی که شنیدیم سردار آزمون جوان موفق گنبدی که در لیگ برتر روسیه و تیم روبین کازان این کشور بازی می کند ، چند روزی است که به زادگاهش گنبدکاووس بازگشته است به سراغ او رفتیم .تا مصاحبه ای با اور ترتیب دهیم . او را در زمین فوتبال شهر در حال تمرین یافتیم .

*از او در مورد چگونگی حضورش در تیم روبین کازان سوال کردیم و وی گفت :

من همراه با تیم ملی جوانان در تورنمنتی که در سن پترزبورگ روسیه برگزار شد شرکت کردم که در آن مسابقات با 7 گل آقای گل شدم و مربی آکادمی روبین کازان که بازی من رو دیده بود و همان آنجا به من پیشنهاد کرد که به روبین کازان بروم .

در این تیم ها اگر کسی استعداد داشته باشد و تلاش کند حتما دیده خواهی شد و به او بها خواهند داد اما در کشور ما عدم مدیریت درست در ورزش ، باعث می شود که استعداد ها ناشناخته بمانند و فرصتی برای شکوفایی استعداد ها داده نمی شود.

*از سردار آزمون در مورد حضورش در تیم سپاهان سوال کردیم و او گفت :

روزهای خوبی بود ولی این روزهای خوب فقط با اوایل حضورم در این تیم به پایان رسید و رفته رفته شرایط به گونه ای رقم خورد که فقط به عنوان یک بازیکن در تمرینات حضور می یافتم و هیچ گونه توجهی به من نمی شد و باعث شده بود که استعدادم رو به افول و نابودی باشد .

ترجیح دادم قبل از اتمام قراردادم از تیم سپاهان جدا شوم و به صورت اختصاصی در شهرم گنبد و گاهاً در اردوهای تیم ملی نوجوانان به تمرین ادامه دهم .

اما در این بین عدم توجه مسئولین ورزش استان نیز یکی دیگر از دردها و مشکلات من در این راه بود. حتی مسئول هیئت فوتبال استان من را نمی شناخت . من نیازی به حمایت مالی مسئولین ندارم بلکه حمایت روحی و همیاری آن ها موجب دلگرمی من می شود.

*الگوی شما در فوتبال چه کسی است ؟

در کشور های اروپایی فوتبال ایران را با نام علی دایی می شناسند . من هم علی دایی را دوست دارم و او را الگوی ورزشی خود قرار داده ام ، من چیزهای زیادی از او یادگرفته ام و امیدوارم روزی به افتخارات علی دایی دست یابم.

هدف شما در فوتبال جیست ؟

دوست دارم در لیگ انگلیس بازی کنم نه برای پول ، بلکه برای رسیدن به اوج فوتبال و برای رسیدن به این هدف تمام تلاشم را خواهم کرد.

آزمون : مردم و مربیان شهرم  همیشه موجب دلگرمی من هستند

سردار آزمون در کنار بی مهری مسئولین ورزش که حتی برای استقبال از او هم نیامده بودند ، از دل پر مهر مردم گفت : مردم در کنار مربیان و پیشکسوتان شهرم همیشه موجب دلگرمی او بوده اند.

 IMG_2259

پدر سردار آزمون که  از پیشکسوتان والیبال است و هشت سال بازی در تیم ملی والیبال را در کارنامه خود دارد . به خبرنگار قابوسنامه گفت : فرزندم هیچ توجه ای به پول ندارد و فقط پیشرفت برایش مهم است.

IMG_2234

محمود سیدی مربی سردار آزمون به خبرنگار ما گفت : از ۹ سالگی به او آموزش می دهم و از همان روزهای اول با دیدن استیل و علاقه او متوجه شدم که آیندۀ درخشانی در انتظار اوست .

 IMG_2240IMG_2270

سردار آزمون در پایان این مصاحبه گفت : از زحمات خانواده ام ، مربی ام محمود سیدی و همه همشهریانم تشکر می کنم .

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا برای این جوان هم استانی آرزوی موفقیت ، افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان ایران و استان سرسبز گلستان را دارد./قابوسنامه

ارسال نظر